Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken! izle, Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul izle, Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken! türkçe dublaj izle, Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul türkçe dublaj izle | Greg, kendisinden beklenmeyecek biçimde büyük büyükannesinin 90. doğum günü partisine gitmek ister; ve ailesi bu uzun yolculuğa ikna olur. Yine oyunlar çeviren Greg'in asıl amacı bambaşkadır. Büyük büyükannenin yaşadığı şehirde bir bilgisayara oyunları fuarı vardır! Maceracı Greg ne yapıp edip bu fuara katılmanın bir yolunu arayacaktır ama tabii ki planlar istediği gibi, tıkır tıkır gitmez.

Saftirik Greg'in Günlüğü serisinin devam filminde yönetmenliği David Bowers üstlenirken senaryo Adam Sztykiel'e emanet! Başrol G-Liax olarak Jason Drucker rol alırken kadroda kendisine Alicia Silverstone, Tom Everett Scott, Charlie Wright ve Owen Asztalos eşlik ediyor!

Eklenme Tarihi 1 ay önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 4.4
IMDB Oy Sayısı 5.853
Film Süresi 91 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce İspanyolca
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Komedi Aile
Yönetmen David Bowers
Senaryo Jeff Kinney
Oyuncular Jason Drucker Alicia Silverstone Tom Everett Scott Charlie Wright

Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul - Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken! yorumları

× Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul - Saftirik Greg'in Günlüğü: Bende Bu Şans Varken! hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?