Örümcek Adam Örümcek Evreninde izle, Spider-Man: Into the Spider-Verse izle, Örümcek Adam Örümcek Evreninde türkçe dublaj izle, Spider-Man: Into the Spider-Verse türkçe dublaj izle | Örümcek-Adam: Örümcek Evreninde, dünyayı kurtarmaya çalışan Brooklyn’li genç Miles Morales’in hikayesini konu ediyor. Polis memuru bir baba ve kendisini işine adamış bir annenin çocuğu olan Miles, yeni okuluna uyum sağlamakta zorlanır. Anne ve babası, sadece yetenekli öğrencilerin bulunduğu bir özel okula giden oğullarının başarısını görmeyi arzulamaktadır. Ancak Miles’ın okulla pek ilgisi yoktur. O daha çok arkadaşları ve kendisini grafiti konusunda cesaretlendiren amcası Aaron ile zaman geçirmek ister. Miles, hayatındaki ufak sorunlarla boğuşurken radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılmasıyla bambaşka bir dünyaya adım atar. O artık özel yeteneklere sahip olan bir süper kahramandır. Zehir atma, kamuflaj, nesnelere yapışabilme, çok gelişmiş duyma pek çok güç kazana Miles, gerçek bir süper kahraman olabilmek için Peter Parker, Spider-Gwen, Spider-Man Noir, Spider-Ham’dan yardım alır. Süper kahraman olmanın sorumluluklarını öğrenen Miles artık maskesini takıp kötülüğe karşı savaşmak için harekete geçmelidir...

Orijinal seslendirme kadrosunda Shameik Moore, Jake Johnson, Hailee Steinfeld, Nicolas Cage, Liev Schreiber, Lily Tomlin, Mahershala Ali, Brian Tyree Henry ve John Mulaney gibi isimlerin yer aldığı animasyon türündeki filmin yönetmen koltuğunda Bob Persichetti, Peter Ramsey ve Rodney Rothman oturuyor.

Eklenme Tarihi 5 ay önce
Güncelleme Tarihi 1 hafta önce
IMDB Puanı 8.5
IMDB Oy Sayısı 244.644
Film Süresi 117 dakika
Yapım Yılı 2018
Film Dili İngilizce İspanyolca
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Animasyon Aksiyon Macera Aile Bilim Kurgu
Yönetmen Bob Persichetti Peter Ramsey Rodney Rothman
Senaryo Phil Lord
Oyuncular Shameik Moore Jake Johnson Hailee Steinfeld Mahershala Ali

Spider-Man: Into the Spider-Verse - Örümcek Adam Örümcek Evreninde yorumları

  • alonecanary

    maalesef o puanı hak etmeyen bir film. tamam çok emek var ama... ... çok gereksiz vaktiniz var ise seyredin. teşekkürler admin.