Home - Yuva izle | Çekimleri 3 yıl süren ve 54 ülkede, havadan çekilen görüntülerle inanılmaz bir görsel mesaj sunan belgeselin yönetmenliğini Yann Arthus-Berntrand üstlenirken dağıtımını Luc Besson sağlıyor.

90 ülkede, milyonlarca izleyiciyle buluşacak bu görsel şölenin anlatıcılığını Glenn Close üstleniyor. Gezegenimizin geleceğini kurtarmak için hala geç değil. Ancak YUVA' nın (Home) alanında birbirinden deneyimli isimlerden oluşan ekibinin de söylediği gibi, karamsar olmak için artık çok geç!

İnsanlık geçtiğimiz birkaç kısa on yılda, gezegenin yaklaşık dört milyon yıl süren evrimle kurulan dengesini altüst etti. Ödenecek bedel ağır, ama artık karamsar olmak için çok geç: İnsanlığın bu gidişatı tersine çevirmesi, Dünya' nın zenginliklerini yağmaladığının farkına varması ve tüketim kalıplarını değiştirmesi için hemen hemen 10 yılı var."

Eklenme Tarihi 2 yıl önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 8.6
IMDB Oy Sayısı 20.582
Film Süresi 120 dakika
Yapım Yılı 2009
Tür Belgesel Dram Aile
Yönetmen Yann Arthus-Bertrand
Senaryo Isabelle Delannoy Yann Arthus-Bertrand Denis Carot Yen Le Van Isabelle Delannoy
Oyuncular Yann Arthus-Bertrand Glenn Close Jacques Gamblin

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • ntokaoglu

  ntokaoglu

  2 yıl önce
  0
  cevapla

  izlerkenki tepki: "Allah bizim belamızı versin ne diim..."

  • lulu

   lulu

   11 ay önce
   0
   cevapla

   Çeviride eksiklikler var. Konuşmanın geçtiği bazı yerlerde çeviri yok ve ara yazılar hiç çevirilmemiş. Özensiz iş. Belgesele gelince, 2009 yılından beri güncelliğini koruyor. Kimbilir bu on senede ne kadar hızlandırmışızdır sonumuzu. Aptal insan!