Bitter Harvest izle, Acı Hasat izle, Bitter Harvest türkçe altyazılı izle, Acı Hasat türkçe altyazılı izle | SSCB zamanında Ukrayna, bütün birliğin tahılını üreten topraklara ve deneyimli çiftçilere sahiptir. Lenin zamanında da Stalin zamanında da Ukrayna'nın emekleri sömürülmektedir. Halkın tek isteği özgür olmaktır.

Küçük bir Ukrayna köyünde yaşayan genç ressam Yuri, çocukluğundan beri aynı kıza aşıktır. Tam büyüyüp Natslka ile evlendiklerinde, Stalin yönetime geçer ve komünizm nedeniyle köyün bütün varlıklarına el konur. Dikta rejimin baskısından kaçan Yuri, istemeden de olsa karısı Natalka'yı geride bırakıp Kiev'e gider. Rus topraklarının tamamında kıtlık çıkar ve insanlar açlıktan ölmeye başlar.

Sınırların kapatılması ve annesinin hastalığı nedeniyle Yuri'nin yanına gidemeyen Natalka, zorluklarla tek başına mücadele etmek zorunda kalır.

Film, Stalin döneminde Ukrayna halkının çektiği çileleri anlatırken, Yuri ile Natalka'nın birbirlerine kavuşma mücadelesini ve komünist dikta rejiminin baskılarını da gözler önüne seriyor.

Eklenme Tarihi 3 ay önce
Güncelleme Tarihi 8 saat önce
IMDB Puanı 6.1
IMDB Oy Sayısı 3.105
Film Süresi 103 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce Rusça
Ülke Kanada
Tür Dram Romantik Savaş
Yönetmen George Mendeluk
Senaryo Richard Bachynsky Hoover
Oyuncular Barry Pepper Max Irons Aneurin Barnard Terence Stamp

Bitter Harvest - Acı Hasat yorumları

× Bitter Harvest - Acı Hasat hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?