Easy Virtue izle, Evlilik Sınavı izle, Easy Virtue türkçe altyazılı izle, Evlilik Sınavı türkçe altyazılı izle | Priscilla Çöller Kraliçesi'nin yönetmeni, on yıl aradan sonra bu şen şakrak komediyle yeniden karşımızda...

1920'ler Amerika'sının eğlenceli ve kışkırtıcı havasını yansıtan filmin ana karakterleri, varlıklı bir İngiliz aristokrat ailesinin vârisi John, tatil için gittiği Fransa'nın güney sahillerinde seksi Amerikalı otomobil yarışcısı Larita (Jessica Biel), ile tanışır ve evlenirler.

John ve Larita Londra'da yaşayacaklardır ancak ev bulana kadar John'un annesinde kalmaları gerekmektedir. Bu vesileyle Larita'da kayıvalidesi Veronica ile tanışacaktır.

Veronica ( Kristin Scott Thomas), aşırı gelenekçi bir annedir... Eşi Colonel Whittaker (Colin Firth)'da onun aksine özgür ruhlu ve sakin bir adamdır. 1. Dünya savaşının dramını en derinden yaşadıktan sonra içine kapanık Veronica'nın hırsından ve ihtirasından uzak kendi halinde ve bir hayat yaşamaktadır.

Gelin ve kayınvalidenin karşılaşması beklendiğinden daha zor geçecektir. Veronica yeni gelini görür görmez tüyleri diken diken olur. Larita ne kadar çaba gösterse boştur. Kayınvalide her fısatta Larita'nın geçmişi ve karakterinin kötü yanlarını ortaya çıkarmaya çalışmaktadır. Evliliğini kurtarmak isteyen Larita ile konumunu, itibarını ve iktidarını korumak isteyen Veronica arasında çıkacak çatışmada zekâlar yarışacaktır.

Eklenme Tarihi 3 ay önce
Güncelleme Tarihi 1 hafta önce
IMDB Puanı 6.7
IMDB Oy Sayısı 19.098
Film Süresi 97 dakika
Yapım Yılı 2008
Film Dili İngilizce Fransızca
Ülke Birleşik Krallık Kanada
Tür Komedi Romantik
Yönetmen Stephan Elliott
Senaryo Stephan Elliott Sheridan Jobbins Noël Coward
Oyuncular Jessica Biel Ben Barnes Kristin Scott Thomas Colin Firth

Easy Virtue - Evlilik Sınavı yorumları

× Easy Virtue - Evlilik Sınavı hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?