Doctor Strange - Doktor Strange izle | Başarılı, zeki fakat kibirli cerrah Stephen Strange (Benedict Cumberbatch) geçirdiği trafik kazası sonucu elindeki sinirlerin hasar görmesi nedeniyle mesleğini yapamaz hale gelir. Tibet'te yaşayan ve tüm yaraları iyileştirebilen büyücü Ancient One (Tilda Swinton) artık onun tek umudu olur. Mistik savunma sanatları ustası Ancient One'ın himayesi altında Strange, çok daha büyük güçlerle tanışır. "Yaşadığı hayatın, aslında gerçekleşebilecek birçok ihtimalden biri" olduğunu öğrenen Strange, yepyeni bir gerçekliğe zihnini açar ve akıl hocasının yardımıyla Dünya'yı kötülüklerden kurtarmaya ant içer.

Eklenme Tarihi 2 ay önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 7.5
IMDB Oy Sayısı 528.816
Süre 115 dakika
Yapım Yılı 2016
Tür Aksiyon Macera Fantastik
Yönetmen Scott Derrickson
Senaryo Jon Spaihts Scott Derrickson C. Robert Cargill
Oyuncular Benedict Cumberbatch Chiwetel Ejiofor Rachel McAdams Benedict Wong

Film hakkında ne düşünüyorsun?

 • xarybdis

  xarybdis

  1 yıl önce
  0
  cevapla

  Sitenize bayıldım!! İnşallah zaman içinde diğerleri gibi reklamlara boğmazsınız :) Şu an favori sitem, kapanmamanız dileğiyle.

  • İnvictus

   İnvictus

   2 yıl önce
   0
   cevapla

   Marvel sonunda Benedict'i avlamış. Her ne kadar filmde ki sahnelerin normal filmlerden üst düzeyde olsa da vasat bir film olarak değerlendirmek istiyorum. Bunun iki nedeni var.

   • İnvictus

    İnvictus

    2 yıl önce
    0
    cevapla

    1) Gereğinden fazla "İnceptionvari" olması 2) Filmde ki göz ardı edilemeyecek mantık hataları.( Örnek: Sen ki eğitim almaya başlayalı daha 1 ay olmamış bir çaylaksın gidip senin ustanla dövüşebilecek kapasitede ve 10 yılların ustası bir büyücüyü nasıl yeniyorsun ? Cevap: Vazo atarak.) Marvel bu filmde "komedi" argümanını gereğinden fazla ve mantık hatalarını örtmek amacıyla kullanmış,yanlış yapmış.

   • firearrow

    firearrow

    2 yıl önce
    0
    cevapla

    beğenmedim. marvel standartlarının çok altında kalmış.

    • Scorpi10

     Scorpi10

     2 yıl önce
     0
     cevapla

     Marvel filmeleri hayal gücünüzü zorlayacak filmlerle kendini boy göstermeye devam ediyor. Evet görsel olarak izleyiciyi birçok filmde kendine çekmeyi başarıyor. Fakat hayal dünyasının bile bazı sınırları olması gerektiği düşüncesindeyim. Aksi takdirde bu sınırların geçilmesi doğal olarak filmin kalitesini bozan birçok mantık hatalarının doğmasına sebep oluyor. Bence biraz daha ölçülü bir düşünce yapısı olması gerekiyor. Aksi takdirde çocuksu bir film ortaya çıkıyor. Ben şahsi fikrim orta kararın altında kalmış bir film. Yine de zevk meselesi ve izleyip izlememe size kalmış. İyi seyirler dilerim, arkadaşlar.

     • merdomerdo

      merdomerdo

      10 ay önce
      0
      cevapla

      yenilmezleri izleyen bu solo filmleri de izlemeli