The Legacy of a Whitetail Deer Hunter izle, Ak Kuyruklu Geyik Avcısının Mirası izle, The Legacy of a Whitetail Deer Hunter 2018 izle, Ak Kuyruklu Geyik Avcısının Mirası hd izle, The Legacy of a Whitetail Deer Hunter full hd izle | The Legacy of a Whitetail Deer Hunter, vahşi doğada çıktıkları gezide 12 yaşındaki oğlu ile bağ kurmaya çalışan bir babanın hikayesini anlatıyor. Buck Ferguson çok ünlü bir avcıdır. Kuzey Amerika'da sıkça rastlanan ak kuyruklu geyik avlamaktan daha çok sevdiği hiçbir şey yoktur. Ancak Buck'ın özel hayatı, avcılıkta kazandığı başarının tam tersini yansıtmaktadır. Avlarını elde etmedeki başarısını özel hayatına yansıtamayan Buck'ın eski eşi artık yeni bir adamla yaşamaktadır. Üstüne üstlük genç oğlu Jaden ile de aralarında bir kopukluk vardır. Oğluyla yeniden bağ kurmak isteyen Buck, genç oğlunu alıp ava götürür. Ancak bu yolculukta, Jaden'ın doğa ve geyiklerden çok internet ve sosyal medya ile ilgilendiğini görür. Oğluyla yeniden bağ kurmaya kararlı olan avcı Buck, sadık kameramanı Don'un eşliğinde macera dolu bir hafta sonu yaşayacaktır...

Jody Hill’in yönetmenliğini üstlenip, Danny McBride ve John Carcieri ile birlikte senaryosunu kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Josh Brolin, Montana Jordan, Scoot McNairy, Danny McBride gibi isimler yer alıyor.

Eklenme Tarihi 2 ay önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 5.5
IMDB Oy Sayısı 2.893
Film Süresi 83 dakika
Yapım Yılı 2018
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Macera Komedi Dram
Yönetmen Jody Hill
Senaryo Jody Hill Danny McBride John Carcieri
Oyuncular Josh Brolin Carrie Coon Scoot McNairy Danny McBride

The Legacy of a Whitetail Deer Hunter - Ak Kuyruklu Geyik Avcısının Mirası yorumları

× The Legacy of a Whitetail Deer Hunter - Ak Kuyruklu Geyik Avcısının Mirası hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?