Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald izle, Fantastik Canavarlar Grindelwald'ın Suçları izle, Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald 2018 izle, Fantastik Canavarlar Grindelwald'ın Suçları hd izle, Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald full hd izle | Newt Scamander'ın da yardımıyla Amerika Birleşik Devletleri Sihir Kongresi (MACUSA) tarafından yakalanan karanlık büyücü Gellert Grindelwald kaçmayı başarmış ve kendine, gerçek niyetinden habersiz olan müritler toplamaya başlamıştır. Karanlık büyücünün sihir dünyasından ayrı olan tüm canlıların hepsine hükmedecek safkan büyücüler yetiştirme planı, dünya için büyük bir tehlike yaratmaktadır. Karanlık büyücünün planlarını bozmak isteyen profesör Albus Dumbledore, eski öğrencisi Newt Scamander'dan yardım ister. Önündeki tehlikenin farkında olmayan Newt, gerçek dostluklar ve aile bağları konusunda bile sevgisinin ve sadakatinin test edileceği bir yola girecektir. Sihirli ya da değil, tüm insanların kaderi ona bağlıdır...

Serinin hayranlarını Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu’nun eski günlerine götüren filmin sevimli baş kahramanı Newt Scamander'ı ilk filmde olduğu gibi bir kez daha Oscar ödüllü Eddie Redmayne canlandırıyor. Yönetmen koltuğunda David Yates'in oturduğu filmde genç Dumbledore rolünde Jude Law, Porpentina "Tina" Goldstein rolünde Katherine Waterston, Newt'ün Muggle yoldaşı Jacob Kowalski rolünde Dan Fogler, Sihir Bakanı Seraphina Picquery rolünde Carmen Ejogo, Leta Lestrange rolünde Zoe Kravitz, Credence rolünde Ezra Miller, Tina'nın sevimli kardeşi Queenie rolünde Alison Sudol ve Grindelwald rolünde Johnny Depp yer alıyor.

Eklenme Tarihi 3 ay önce
Güncelleme Tarihi 1 hafta önce
IMDB Puanı 6.6
IMDB Oy Sayısı 165.328
Film Süresi 134 dakika
Yapım Yılı 2018
Film Dili İngilizce Fransızca
Ülke Birleşik Krallık Amerika Birleşik Devletleri
Tür Macera Aile Fantastik
Yönetmen David Yates
Senaryo J.K. Rowling J.K. Rowling
Oyuncular Johnny Depp Kevin Guthrie Carmen Ejogo Wolf Roth

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald - Fantastik Canavarlar Grindelwald'ın Suçları yorumları

× Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald - Fantastik Canavarlar Grindelwald'ın Suçları hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?