Blindspotting izle, Blindspotting 2018 izle, Blindspotting full hd izle | Oakland, gün geçtikçe daha da nezih bir yer haline gelmektedir. Bu da muhitin kitlesinin değişmesine ve yerel siyahi halkın horlanmasına sebep olur. Yeni bir hayata başlamak için şartlı tahliyesinin son üç gününü sakin geçirmesi gereken Colin, beladan uzak durmaya çalışmaktadır. Ancak hızlı konuşan çocukluk arkadaşı Miles, sorunları kendine çekmektedir. Colin’in şartlı tahliye geri sayımı, bir polisin gücünü kötüye kullanmasına şahitlik etmesiyle birlikte sarsılır. Bu olayın ışığında hızlı burjuvalaşan kasabalarında yabancı hissetmeye başlayan iki arkadaşın dostlukları da rahat varoluşundan çıkarak sarsıcı bir çarpışma rotasına sürüklenir.

Black-ish dizisinin Johan Johnson'ı Daveed Diggs ve ilk kez bir filmde rol alan Rafael Casal başrolleri paylaşırken, yönetmen koltuğuna kısa filmleriyle tanınan Carlos López Estrada geçiyor. Janina Gavankar, Jasmine Cephas Jones, Ethan Embry, Tisha Campbell-Martin, Utkarsh Ambudkar ve Wayne Knight gibi isimlerin de kadrosunda yer aldığı filmin senaryosunu başrol ikilisi Diggs ve Casal yazdı.

Eklenme Tarihi 2 ay önce
Güncelleme Tarihi 3 hafta önce
IMDB Puanı 7.4
IMDB Oy Sayısı 16.372
Film Süresi 95 dakika
Yapım Yılı 2018
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Komedi Suç Dram
Yönetmen Carlos López Estrada
Senaryo Rafael Casal Daveed Diggs
Oyuncular Daveed Diggs Rafael Casal Janina Gavankar Jasmine Cephas Jones

Blindspotting yorumları

 • mally3485

  mally3485

  2 ay önce
  0
  cevapla

  "Sizin çekeceğiniz filmin de ..." derken birden başyapıta evrilen mükemmel yapım. Mesajı çek net ve güçlü şekilde vermiş. Tavsiye ederim.