The Nun izle, Dehşetin Yüzü izle, The Nun 2018 izle, Dehşetin Yüzü hd izle, The Nun full hd izle | Romanya'daki bir manastırda yaşayan genç bir rahibenin intihar etmesi, sorunlu geçmişinin etkisinden kurtulamayan bir rahip ile nihai yeminini etmenin eşiğindeki bir çırak Vatikan tarafından bölgeye gönderilir. İkilinin amacı olayı araştırmaktır. Ancak birlikte, manastırın korkunç sırrını keşfederler. Hayatlarının yanı sıra inançlarını ve ruhlarını da tehlikeye atan ikili, şeytani rahibe biçiminde boy gösteren kötü niyetli Valak ile karşı karşıya kalır. Manastır, yaşam ve lanet arasında korkunç bir savaş alanı haline gelecektir...

Demian Bichir'ın rahip Burke, Taissa Farmiga'nın rahibe Irene, Jonas Bloquet'in Frenchie, Charlotte Hope'un rahibe Victoria, Ingrid Bisu'nun rahibe Oana'yı canlandırdığı yapımda Bonnie Aarons'u Valak rolünde göreceğiz.

"The Nun"un yönetmen koltuğuna Corin Hardy otururken, senaryosunu da "Korku Seansı" serisinin başarılı yönetmeni James Wan ile Gary Dauberman üstleniyor.

Eklenme Tarihi 2 ay önce
Güncelleme Tarihi 3 hafta önce
IMDB Puanı 5.4
IMDB Oy Sayısı 86.024
Film Süresi 96 dakika
Yapım Yılı 2018
Film Dili İngilizce Fransızca Rumence Latince
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Korku Gizem Gerilim
Yönetmen Corin Hardy
Senaryo Gary Dauberman
Oyuncular Demián Bichir Taissa Farmiga Jonas Bloquet Bonnie Aarons

The Nun - Dehşetin Yüzü yorumları

× The Nun - Dehşetin Yüzü hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?