Let the Corpses Tan izle, Bırakın Bronzlaşsın Cesetler izle, Let the Corpses Tan 2017 izle, Bırakın Bronzlaşsın Cesetler hd izle, Let the Corpses Tan full hd izle | Taptaze bir kült klasik!

!f seyircisinin gotik düşler Amer (2009) ve Bedenindeki Gözyaşlarının Garip Rengi (2013) ile yakından tanıdığı Belçikalı yönetmen çift Helene Cattet ve Bruno Forzani, bir kez daha karabasanlı, estetize düşleriyle karşımızda. Bu sefer Akdeniz civarında masmavi sular ve parıldayan güneş altında, patlayan silah seslerini duyarız. Rhino ve çetesi çaldıkları 250 kiloluk altınla neredeyse mükemmel denebilecek bir saklanma yeri bulmuş gibidir; ilham bulmak için inzivaya çekilmiş bir sanatçı kadın tarafından ele geçirilmiş ufak bir köy. Ne yazık ki beklenmedik misafirler ve onlara eşlik eden polisler bu planı bozacaktır. Boşken cennete benzeyen mekan, kalabalıklaşarak bir anda savaş alanına dönüşür. Cattet ve Forzani, gene türleri harmanlayarak akıl alıcı bir stilizasyon ve görsel beceriyle, bizi, giallo ve spaghetti western türlerinin içinden geçirerek, muazzam sinematografisi ve ses tasarımıyla unutulmaz bir kovalamacının içine davet ediyor.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 6.2
IMDB Oy Sayısı 1.861
Film Süresi 90 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili Fransızca
Ülke Fransa Belçika
Tür Gerilim
Yönetmen Hélène Cattet Bruno Forzani
Senaryo Jean-Pierre Bastid
Oyuncular Elina Löwensohn Stéphane Ferrara Bernie Bonvoisin Michelangelo Marchese

Let the Corpses Tan - Bırakın Bronzlaşsın Cesetler yorumları

× Let the Corpses Tan - Bırakın Bronzlaşsın Cesetler hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?