OtherLife izle, OtherLife 2017 izle, OtherLife full hd izle | Bir yılı zihnimizde bir dakikada yaşayabilseydik ne olurdu? Yaşamlarımız zenginleşir miydi yoksa daha mı izole olurdu?
Zamana sıkıştırılmış sanal gerçeklikleri tetikleyen bir ilaç icat eden genç Ren, güçlü buluşlarını nasıl kullanacakları üzerine ortağı Sam'le mücadele eder.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 4 hafta önce
IMDB Puanı 6.3
IMDB Oy Sayısı 10.811
Film Süresi 96 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce
Ülke Avustralya
Tür Suç Gizem Bilim Kurgu
Yönetmen Ben C. Lucas
Senaryo Kelley Eskridge Ben C. Lucas Gregory Widen
Oyuncular Jessica De Gouw Thomas Cocquerel Shalom Brune-Franklin T.J. Power

OtherLife yorumları

 • greekmythology

  black mirror tadında bir film. izlemeyi düşünenler çekinmesin, film güzel.

  • Fatımagül

   Fatımagül

   10 ay önce
   0
   cevapla

   Ölümle şaka olmaz izleyin ders alın

   • Nako

    Nako

    8 ay önce
    0
    cevapla

    Yorumunuz çok sığ kalmış. Beyin ölümü tam olarak ölmek değildir ve bazı mucize geri dönüşler olmaktır çünkü beyin ölümü insani bir terimdir. Filmde hapishanede ana karakter bu kurtuluşları sayıklıyor yani abisinin hayata dönme ihtimalini kafasında arttırmaya çalışıyor. Sonunda abisinin asıl kurtuluşunu onu serbest bırakarak elde edeceğini anlıyor. Bu konuda hatalı birisi yok çünkü net bir cevap yok. Bu filmden çıkarılacak en basit sonuç Takıntılarınızı takip etmeyin ne kadar sizi ileriye de götürecek olsa da... Takıntılar sizin en güçsüz ve en güçlü yanlarınızdır size dünyanın en büyük cennetini de yaptırabilir dünyanın en büyük cehennemini de... ve takip etmemenizin nedeni genelde hedef cennet olurken sonuç cehennem oluyor.