Merkezleri yok edildikten ve dünya rehin alındıktan sonra, Kingsman ajanları bir kez daha harekete geçmek zorundadır. Araştırmaları sonucu Amerika’daki bir casus teşkilatının varlığından haberdar olurlar. Statesman olarak bilinen bu teşkilat da kendilerinin teşkilatıyla aynı dönemde kurulmuştur. Bu iki elit teşkilat; acımasız, ortak düşmana karşı beraber hareket eder. Dünyayı kurtarmak Eggsy için artık bir alışkanlık haline gelmiştir.

2014 yılında gösterime giren Kingsman: Gizli Servis aksiyon-macera ve komedi dalındaki başarılı çıkışına bir yenisini daha ekliyor. Asi genç Eggsy olarak ilk filmde karşımıza çıkan Taron Egerton ve karizmatik centilmen ajan Harry olarak tanıdığımız Colin Firth'ü tekrar geri döndüren filmde ajanların teknoloji uzmanı Ginger rolünde Halle Berry eşlik ederken, Pedro Pascal Jack adında bir ajan, filmin kötü karakteri Poppy de ödüllü oyuncu Julianne Moore olacak. Channing Tatum devlet için çalışan gizli bir ajanı ve Jeff Bridges de ajanların yeni lideri olan Champagne adında bir karakteri canlandırıyor.

Eklenme Tarihi 9 ay önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 6.8
IMDB Oy Sayısı 219.817
Film Süresi 141 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce İtalyanca İsveççe
Ülke Birleşik Krallık Amerika Birleşik Devletleri
Tür Aksiyon Macera Komedi
Yönetmen Matthew Vaughn
Senaryo Jane Goldman Matthew Vaughn Mark Millar
Oyuncular Taron Egerton Edward Holcroft Gordon Alexander Mark Strong

Kingsman: The Golden Circle - Kingsman 2: Altın Çember 2017 yorumları

  • Hamzasw93

    Tam bir vakit kaybı! Sinemasına gittik bunun ve yarıda filmi terketmek zorunda kaldık. O kadar vasatın altında ilerliyor ki tahammül etmek imkansız. Puanım 3.5/10

    • lordofdrinks

      Film ilk filmi izleyip beğenenler için izlemeye değer, kesinlikle vakit kaybı değil.