2:22 2017 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

New York'un havayolları trafiğini kontrol eden en başarılı memurlardan Dylan Branson hem ekibi hem de çalıştığı kurum tarafından işinin ehli bir uzman olarak görülmektedir. Dylan Branson'ın önderliğinde görev yapan New York hava trafiği ekibi özellikle de 11 Eylül sonrasında şehrin güvenliğinin sağlanması konusunda büyük başarılara imza atmıştır. Tüm bunlar bir öğleden sonra saat tam 2:22'de yaşanan bir olayla son bulacaktır. Dylan kendisini birkaç saniyeliğine felç eden olağanüstü bir olay ertesinde iki yolcu uçağının neredeyse çarpışmasına sebep olur ve görevinden uzaklaştırılır! Bu olaydan aklında kalan tek şey saat tam 2:22'de gördüğü aşırı parlak ışıktır. Bu ışık Dylan'a her gün aynı saatte görünmeye devam eder. Işığın kaynağını araştırmak için harekete geçen Dylan'ı olağanüstü bir macera beklemektedir!

Eklenme Tarihi 4 ay önce
Güncelleme Tarihi 1 hafta önce
IMDB Puanı 5.7
IMDB Oy Sayısı 14.136
Film Süresi 98 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce
Ülke Avustralya Amerika Birleşik Devletleri
Tür Gerilim
Yönetmen Paul Currie
Senaryo Todd Stein
Oyuncular Teresa Palmer Michiel Huisman Simone Kessell Sam Reid

2:22 2017 yorumları

 • omerfarukcol

  admin geçen burda torrent indirme linkleri vardı noldu onlara?

  • tafdi

   tafdi

   4 ay önce
   0
   cevap yaz

   Film arşivimizi diğer film siteleri çektiği için indir butonunu kaldırdık. İleride sadece üyelere özel bir şekilde açmayı düşünüyoruz.

  • optimuswolf67

   admin birsürü film açılmıyor birde pg film oynatıcınızı neden kaldırdınız şu anki film oynatıcılarınızda reklam kapatmaktan filme giremiyoruz ilgilenirseniz memnun olurum şimdiden tşklr.