Annabelle: Creation izle, Annabelle: Kötülüğün Doğuşu izle, Annabelle: Creation 2017 izle, Annabelle: Kötülüğün Doğuşu hd izle, Annabelle: Creation full hd izle | Oyuncak bebek yapımıyla uğraşan bir adam ve eşi mükemmel bir aile hayatı sürerken büyük bir trajediyle karşı karşıya kalırlar. Küçük kızları hayatını kaybeder. Aradan birkaç yıl geçtiği halde acıyı atlatamayan çift kapanan bir yetimhanenin kızlarını ve görevli rahibesini evlerinde misafir olarak ağırlarlar. Ancak bu küçük kız grubu, özellikle de Janice, oyuncakçının yarattığı lanetli Annabelle'in hedefi olacaktır...
Korku Seansı serisinin ilk filminin spin-off projesi olan Annabelle'in büyük gişe başarısı kazanmasının ardından çekimine karar verilen 2. filmidir.

Yapımcılığını Korku Seansı serisinden tanıdığımız ünlü yönetmen James Wan'in üstlendiği Gary Dauberman’ın senaryosunu yazdığı ve David F. Sandberg’ün yönetmen koltuğunda yer aldığı filmde Miranda Otto, Stephanie Sigman, Alicia Vela-Bailey ve Anthony LaPaglia gibi isimler yer alıyor.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 4 hafta önce
IMDB Puanı 6.5
IMDB Oy Sayısı 88.112
Film Süresi 109 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce İspanyolca
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Korku Gizem Gerilim
Yönetmen David F. Sandberg
Senaryo Gary Dauberman Gary Dauberman
Oyuncular Anthony LaPaglia Samara Lee Miranda Otto Brad Greenquist

Annabelle: Creation - Annabelle: Kötülüğün Doğuşu yorumları