The Mummy izle, Mumya izle, The Mummy 2017 izle, Mumya hd izle, The Mummy full hd izle | İlki 1932 yılında çekildikten sonra beyazperdede kendine hatırı sayılır bir yer edinmeye başlayan Mumya hikayeleri, uzun bir aradan sonra, 1999 yılında bu kez Stephen Sommers'ın kamerasıyla yeniden izleyiciyle buluşmuştu. Universal Stüdyoları orijinal 'The Mummy'i bir yeniden çevrimle tekrar canlandırma yoluna gitti ve yönetmen olarak Mama (2013) filminin genç yönetmeni Andrés Muschietti'yi seçti. Senaryo koltuğundaki isimler ise Billy Ray (The Hunger Games) ve Jon Spaiths (Prometheus).

Sıkıca mühürlenmiş olan antik bir mezar yüzyıllardır unutulmuş bir çölde yatmaktadır. Ancak askeri bir operasyon sonucu keşfedilir ve açılır. Zamansız bir şekilde hayatı elinden alınan antik kraliçenin ruhu da uyanmış olur. Yüzyıllar boyunca büyüyen öfkesiyle günümüze uyanan kraliçe insanlığa boyun eğdirmeye ve kendisine yapılanları ödetmeye kararlıdır.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 3 hafta önce
IMDB Puanı 5.5
IMDB Oy Sayısı 152.246
Film Süresi 110 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce Egyptian (Ancient)
Ülke Çin Japonya Amerika Birleşik Devletleri
Tür Aksiyon Macera Fantastik
Yönetmen Alex Kurtzman
Senaryo David Koepp
Oyuncular Tom Cruise Russell Crowe Annabelle Wallis Sofia Boutella

The Mummy - Mumya yorumları

 • Medusa

  Medusa

  1 yıl önce
  0
  cevapla

  Gayet güzel bir film olmuş. Fantastik filmleri hep sevmişimdir zaten. Buda yeni bir üçlemenin ilk filmiydi. Umarım diğer ikisi de heyecan dolu olur. :)

  • Relthron

   Relthron

   1 yıl önce
   0
   cevapla

   Filmi beğendim izlemenizi tavsiye ederim.