Transformers: The Last Knight izle, Transformers 5: Son Şövalye izle, Transformers: The Last Knight 2017 izle, Transformers 5: Son Şövalye hd izle, Transformers: The Last Knight full hd izle | Yönetmenliğini Michael Bay‘in üstlendiği beşinci filmde insanların, Transformerlara karşı verdiği mücadele şiddet kazanıyor. Son dönemde her şey ters giderken bir de Optimus Prime ortadan kaybolur. Uzunca bir süre kayıplara karışan Optimus Prime’ın taraf değiştirdiği ortaya çıkar. Öte yandan insanoğlu bu büyük savaştan sağ çıkabilmek için geçmişe odaklanmak zorunda kalır. Beklenmedik ortaklıklar kuran Cade Yeager sır gibi saklanan detayları keşfetmeye başlar. Böylece Transformerların neden dünyaya gelip durduğunu anlamaya çabalar. Onların sandığımızdan çok daha uzun zamandır insanlık tarihinin bir parçası olduğu anlaşılır. Geleceği kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee; bir İngiliz lordu (Sör Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesöründen (Laura Haddock) oluşan beklenmedik bir ekibe düşüyor.

Filmin başrollerinde bir önceki filmin Cade Yeager'ı Mark Wahlberg, Laura Haddock, Anthony Hopkins, Josh Duhamel ve Santiago Cabrera yer alıyor.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 gün önce
IMDB Puanı 5.2
IMDB Oy Sayısı 119.472
Film Süresi 154 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri Çin Kanada
Tür Aksiyon Macera Bilim Kurgu
Yönetmen Michael Bay
Senaryo Art Marcum
Oyuncular Mark Wahlberg Anthony Hopkins Josh Duhamel Laura Haddock

Transformers: The Last Knight - Transformers 5: Son Şövalye yorumları

× Transformers: The Last Knight - Transformers 5: Son Şövalye hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?