Georgia Rule - Georgia Yasası 2007 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

Çok tanınan üç kuşak aktris, kefaretin gücü, affetmedeki özgürlük ve anneliğin kırılamayan bağlarını anlatan bir filmde bir araya geliyor : Georgia Rule. Ve bu ailede, tavır kuşak atlamıyor.

Asi genç kız Rachel (LINDSAY LOHAN, Mean Girls, A Prairie Home Companion) çığlık atıyor, küfür ediyor, içki içiyor, aklından geçeni söylüyor ve genelde kontrol edilemiyor. En son yaptığı araba kazasıyla Rachel, annesi Lilly'nin (Golden Globe ödüllü FELICITY HUFFMAN, Transamerica, Desperate Housewives) San Francisco'daki evinde en son kuralı yıkıyor. İçinden geldiği gibi hareket eden ve ele avuca sığmayan kızını götürecek yeri kalmayan Lilly, sonunda asla dönmemeye yemin ettiği tek yere götürüyor ? annesinin Idaho'daki evine.

Matriarch Georgia (iki Oscar'lı JANE FONDA, Monster-in-Law, 9 to 5) tipik bir sevimli, insanın üzerine titreyen bir büyükanne değil. Bir takm kırılamayacak kurallarla hayatını yaşıyor ve evine gelen herkesten de aynısını yapmasını istiyor; önce Tanrı geliyor, hemen arkasından çok çalışma. Artık genç kadının yetiştirilmesi üstüne kaldığına göre, Rachel'ın öfkesinin ardındaki nedenleri anlamak için sabırlı davranması gerekmektedir.

Ama Rachel ıstıraplı yaz tatiline dayanamayıp küçük kasabayı sarsmaya başlayınca, Georgia torununda bir şeylerin değiştiğini fark etmeye başlar. Bir biçim ve sorumluluklar verilince, kalkanını indirir ve özellikle de kendi annesine karşı şefkatli olmayı öğrenir. Onun yolculuğu, üç kadını da, gömülü sırların açığa çıkması ve ne olursa olsun, aile bağlarının asla kopamayacağını anlamalarını sağlayan bir yöne doğru götürür.

Eklenme Tarihi 10 ay önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 5.9
IMDB Oy Sayısı 22.485
Film Süresi 113 dakika
Yapım Yılı 2007
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Komedi Dram
Yönetmen Garry Marshall
Senaryo Mark Andrus
Oyuncular Jane Fonda Lindsay Lohan Felicity Huffman Dermot Mulroney

Georgia Rule - Georgia Yasası 2007 yorumları

× Georgia Rule - Georgia Yasası hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?