Shot Caller izle, Cellat izle, Shot Caller 2017 izle, Cellat hd izle, Shot Caller full hd izle | Ric Roman Waugh yönetmenliğinde izleyeceğimiz film, temelde Amerikan hapishane sistemini eleştiriyor. Kendi halinde bir aile babasıyken alkollü araç kullandığı için bir kişinin ölümüne sebep olan Harlon, bir anda kendini yaşamından tamamen zıt koşullar içinde bulduğu hapishane ortamında şiddet ve türevleriyle tanışır. Yeni ortamına kısa sürede adapte olan Harlon, Money mahlasıyla gangster’lik yolunda ilerler. Karakterimiz eski kimliği, yaşamı ve ailesiyle ilişkisini yavaş yavaş yitirmeye başlarken etrafında gelişen olaylar da büründüğü yeni hali şekillendirmeye devam eder.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 7.3
IMDB Oy Sayısı 59.440
Film Süresi 121 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Suç Dram Gerilim
Yönetmen Ric Roman Waugh
Senaryo Ric Roman Waugh
Oyuncular Jon Bernthal Nikolaj Coster-Waldau Max Greenfield Lake Bell

Shot Caller - Cellat yorumları

 • Relthron

  Relthron

  1 yıl önce
  0
  cevapla

  Admin öncelikle siten mükemmel olmuş çok beğendiğimi söylemek isterim. Emeğin için ayrıca teşekkür ederim. Filmi daha izlemedim izledikten sonra yorumu güncellerim.

  • Relthron

   Relthron

   1 yıl önce
   0
   cevapla

   Film pek vermek istediğini mesajı anlatamamış ama zeka oyunları güzeldi oyuncular rollerini iyi oynamışlar ama ne bileyim kurgu bana eksik geldi.Boş vaktiniz olunca izleyin.

  • denier

   denier

   1 yıl önce
   0
   cevapla

   Hikayede boşluklar var ama kadro için izlenir.