Gerald's Game izle, Oyun izle, Gerald's Game 2017 izle, Oyun hd izle, Gerald's Game full hd izle | Yalnızca karıkoca arasında yaşanan bir oyundu bu. Gerald'ın oyunu. Ama bu kez Jessie oyun oynamak istemiyordu. Bacakları iki yana açık, kolları karyolanın başucuna kelepçelenmiş bir halde yatarken kocasının tepesinde dikilip ağzından salyalar akarak bakıyor olması onda tiksinti uyandırmıştı, adeta kendini aşağılanmış hissediyordu. Kocasına okkalı bir tekme savurdu. Hem de en can alıcı noktasına... Kalp krizinden ölen Gerald şimdi yerde yatıyordu. Tatil için geldikleri göl kenarındaki bu yazlık evde Jessie'yi yapayalnız ve çaresiz bırakmıştı. Tanrı'nın unuttuğu bir yerde, medeni dünyaya kilometrelerce uzaktaydı. Çığlıklarını kimse duyamazdı. Yapayalnızdı. Yalnızca kafasının içinde konuşan, tartışan kendisiyle alay eden sesler vardı...

Yine bir Stephen King, yine tüyler ürperten bir gerilim. 1992 yılında yazdığı yıllardır baskısı bulunamayan bir kitapken bu sene vizyona uyarlandı. Başrollerinde; Carla Gugino, Bruce Greenwood, Henry Thomas, Kate Siegel ve Carel Struycken bulunan filmin yönetmen koltuğunda Mike Flanagan oturuyor. Siz korku severler için Tafdi, bu filmi 1080p türkçe altyazılı izleme keyfi ile sizlere sunuyor.

Film, Jessie ve Gerald'ın kopuk cinsel hayatlarına heyecan getirmek amacıyla gittikleri bir göl evinde geçiyor. Akşam üzeri saatlerinde Gerald, eşini yatağa kelepçelediği bir oyun sırasında kalp krizi geçirerek ölüyor. Eve geldikleri andan itibaren huzursuz olan Jessie, kelepçelerle bağlandığı yatakta onu bekleyen karanlığa, düşlere ve bilinçaltına teslim oluyor.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 3 hafta önce
IMDB Puanı 6.6
IMDB Oy Sayısı 62.768
Film Süresi 103 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Dram Korku Gerilim
Yönetmen Mike Flanagan
Senaryo Mike Flanagan
Oyuncular Carla Gugino Bruce Greenwood Chiara Aurelia Carel Struycken

Gerald's Game - Oyun yorumları

× Gerald's Game - Oyun hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?