It izle, O izle, It 2017 izle, O hd izle, It full hd izle | Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry'yi diğer kasabalardan farklı kılan şey, kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren bir yaratığın, insanları kendi karanlık dünyasına çeken esrarengiz bir gücün varlığıdır. Bir gazete parçasından yapılmış bir kayıkla başlayan dehşet kasabadaki 7 çocuğu etkisi altına alır. Okullarında dışlanan bu çocukların en derin kabuslarına göre şekil değiştiren ürkütücü palyaço, bodrumda gizlenen uğursuz bir şey, sinema ekranında durmayan bir canavar; Pennywise...

En büyük korkunuz neyse onu Stephen King'den daha iyi kimse bulamaz. Yazarın en çok satan kitaplarından İt, ilk kez 1990 yılında sinemaya uyarlanmıştı. Çoğumuzun palyoçalardan korkmasına neden kült eser bir kez daha karşımızda. Aradan geçen 27 yılın ardından, hala eskisi kadar tüyler ürpertici.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 7.4
IMDB Oy Sayısı 361.095
Film Süresi 135 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri Kanada
Tür Dram Korku Gerilim
Yönetmen Andy Muschietti
Senaryo Chase Palmer
Oyuncular Jaeden Lieberher Jeremy Ray Taylor Sophia Lillis Finn Wolfhard

It - O yorumları

 • uzay_maymunu

  uzay_maymunu

  1 yıl önce
  0
  cevapla

  Eski versiyonuna göre daha karanlık, daha korkunç bir Pennywise var. Palyaçonun çocukları korkutma sahneleri, birilerini yemesi falan çok daha ürkütücü ve güzel eski versiyona göre ama yeni çocuklar ve ilişkileri için aynı şeyi söyleyemeyceğim. Yeni çocuklar zaman zaman itici, dostlukları ilkindeki kadar içten hissettirmiyor. En önemlisi film zaten çocukların ilişkisine yeteri kadar zaman ayırmıyor. Böyle olunca da bu hikayenin en canı alıcı yanı zayıflıyor. Sıradan bir korku filmine dönüşüyor.