Balerin Dominika Egorova, bir gösteri sırasında ağır bir sakatlık yaşar ve bale kariyeri sona erer. Hasta annesine bakmak için çalışmak zorunda olan Dominika'ya amcası reddedemeyeceği bir teklifle gelir, ona sakatlığının aslında kaza olmadığını arkasından ne işler çevrildiğini gösterir. Yıkılan Dominika teklifi kabul edeceğini söyler. Amcası bir iş adamını baştan çıkarmasını ve bilgi almasını ister. Annesinin sağlığı için onurunu bir kenara bırakarak bunu yapan genç kadın, sonuçları görünce nasıl bir işe bulaştığını fark eder. Ama artık her şey için çok geçtir. Hayatına karşılık baştan çıkarıcı bir serçe olmak için ağır bir eğitime gönderilir. Red Sparrow - Kızıl Serçe filmini tafdi kalitesiyle 1080p olarak izleyebilirsiniz.

Eklenme Tarihi 10 ay önce
Güncelleme Tarihi 3 hafta önce
IMDB Puanı 6.6
IMDB Oy Sayısı 127.732
Film Süresi 140 dakika
Yapım Yılı 2018
Film Dili İngilizce Rusça
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Dram Gizem Gerilim
Yönetmen Francis Lawrence
Senaryo Justin Haythe
Oyuncular Jennifer Lawrence Joel Edgerton Matthias Schoenaerts Charlotte Rampling

Red Sparrow - Kızıl Serçe 2018 yorumları

  • memedsokolovic

    Seveninden çok nefret edeni olan Lawrence bu filmde vasatın biraz üstünde oyunculuk sergiliyor.Filmlerine verilen düşük puanların gerçeği yansıtmadığı ender oyunculardan biri.

    • dydelidolu

      Jennifer Lawrence bence iyi bir fikir olmamış... Bu tür filmleri keşke potnsiyeli daha fazla olan oyuncularla yapsalar. Daha zevkli olur. Ama Kızıl Serçe ismi mükemmel...