What Happened to Monday türkçe ismiyle Yedinci Hayat, yakın bir gelecekte 2073'te geçmekte. Son zamanlarda fazlasıyla artan distopya filmlerine bir yenisi daha ekleniyor. Tommy Wirkola imzalı filmin senaryosu Max Botkin ve Kerry Williamson'a ait. Beklenmeyen finaliyle izleyici şok eden What Happened to Monday, Tafdi kalitesi ve 1080p izleme seçeneğiyle sizlerle.

Dünya nüfusunun sınırları aşması sebebiyle tek çocuk kotası getirilen yakın bir gelecekte birden fazla çocuğa sahip olan ailelerin fazla çocuklarını yakalanıp öldürülmektedir. Ancak bir gün yediz çocukları olan bir baba, buna karşı çıkmak ister. Her birine haftanın günlerinin isimlerini verdiği kızlarına ortak olarak Karen Settman ismini verir. Kızların her birinin farklı tarz ve düşünceleri vardır. Ancak haftanın bir günü herbiri aynı kişi olmaktadır. Bu duruma alışan aile huzurlu bir hayat sürerken birden Pazartesi ordan kaybolur.

Oyuncu kadrosunda sevilen oyuncular Noomi Rapace, Willem Dafoe, Glenn Close, Robert Wagner ve Marwan Kenzari bulunan What Happened to Monday türkçe altyazılı, ingilizce altyazılı ve orjinal dilinde izleme seçenekleriyle sizlerle.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 gün önce
IMDB Puanı 6.9
IMDB Oy Sayısı 81.036
Film Süresi 123 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce
Ülke Birleşik Krallık Fransa Belçika
Tür Aksiyon Macera Suç
Yönetmen Tommy Wirkola
Senaryo Max Botkin Kerry Williamson
Oyuncular Noomi Rapace Glenn Close Willem Dafoe Marwan Kenzari

What Happened to Monday - Yedinci Hayat 2017 yorumları

× What Happened to Monday - Yedinci Hayat hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?