Dunkirk 2017 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

2. Dünya Savaşını derinden etkileyen olaylardan Dunkirk Tahliyesini anlatan filmin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Christopher Nolan oturuyor. Üstelik senaryo da ona ait. Belgesel tadında izleyebileceğiniz film, Tafdi kalitesiyle 1080p sizlerle.

Nazilerin üstün olduğu savaşın ilk zamanlarında İngiltere, Fransa ve Belçika'ya ait müttefik ordularından askerler Dunkirk bölgesinde kuşatılmıştır. Almanlar o bölgeyi tamemen yok etmeyi planlarken, Churchill önemli tahliye başlatır. 400 bin asker Nazilerden kurtulabilecek midir? Yaşam umudu insan psikolojisini nasıl etkiler?

Oyuncu kadrosunda ise sevilen isimler; Harry Styles, Tom Hardy, Cillian Murphy, Mark Rylance, Kenneth Branagh bulunuyor. Türkçe altyazılı, İngilizce altyazılı ve Orjinal dilinde izleme seçenekleri mevcuttur.

Eklenme Tarihi 10 ay önce
Güncelleme Tarihi 3 hafta önce
IMDB Puanı 8.0
IMDB Oy Sayısı 413.679
Film Süresi 106 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce Fransızca Almanca
Ülke Birleşik Krallık Hollanda Fransa Amerika Birleşik Devletleri
Tür Aksiyon Dram Tarih
Yönetmen Christopher Nolan
Senaryo Christopher Nolan
Oyuncular Fionn Whitehead Damien Bonnard Aneurin Barnard Lee Armstrong

Dunkirk 2017 yorumları

 • AlfaNiyazi

  Admin, bağış falan yapabileceğimiz bir kanal da ekle siteye böyle olmuyor.

  • althai96

   althai96

   9 ay önce
   0
   cevap yaz

   Gayet iyi bir film ve Sesler harika.Çaresizlik,umutsuzluk hissini çok iyi veriyor.Belirli bir karaktere de bağlı değil yani belgesel niteliğinde bir yapım olmuş ama aşırı ağır ya da aşırı aksiyonlu da değil tam ortası.Açın izleyin abi mis gibi film ya

   • shane

    shane

    8 ay önce
    0
    cevap yaz

    savaş içinde çaresizliği ve sefaleti çok iyi hissettiriyor

    • vetimm

     vetimm

     8 ay önce
     0
     cevap yaz

     savaş içinde çaresizliği ve sefaleti anlatan bi film istiyosan "1944" izle veya unsere mütter unsere vater izle. 2. dediğim her ne kadar dizi olsa da uzun soluklu bir film tadında bunları izledikten sonra film hakkında ki görüşlerin eminim ki değişecektir. sırf yönetmeni batman çekti diye yönetmene cukka cukka sako yapmaya gerek yok.

    • kapril

     kapril

     9 ay önce
     0
     cevap yaz

     nazimi işleyecek konu kalmadımı bıktırdılar.....

     • Rorschach

      Filmde bir tane Nazi askerinin olduğu sahne göster bakalım. Adamlar sıfır düşman askeri sahnesi ile film yapmışlar.

     • daluani08

      Dunkirk olayı savaşın seyrini değiştiren olay olarak görülür. Hatta Hitler'in neden o askerlerin üzerine gitmediği hala daha soru işaretidir. Bu kadar önemli olan bir konunun daha iyi ele alınmasını beklemiştim. Benim beklentimi tarih açısından çok karşılamadı. Belki de beklentim çok büyüktü. Ama film çaresizliği dramı çok iyi ele almış. WWII ya meraklı iseniz izleyin. Normal bir film olarak ta fena değil.