Lisedeki cadı tiplemesine tam uyan Tree Gelbman'ın hayatı bir sabah tanımadığı bir başka öğrencinin yatağında uyanmasıyla değişir. Önceki geceye dair hiçbir şey hatırlamayan Tree, apar topar kendi odasına döner. O gün doğum günüdür. Küçük kutlamaların yanı sıra akşam için büyük bir parti vardır. Partiye giderken garip maskeli tiplerle karşılaşır biraz ürkse de kafasına takmaz ve eğlenmeye devam eder. Ta ki maskeli biri tarafından öldürülmesine kadar.

Ertesi sabah aynı yatakta ve tamamen aynı güne uyanan Tree, olanlara anlam veremez. Bu her gece tekrarlanır. Her gece ölmekten ve her sabah aynı güne başlamaktan sıkılan Tree, bir çözüm yolu bulur. Eğer katili bulursa bu kısır döngü bozulacak mıdır?

Yönetmen koltuğunda Christopher Landon'ın oturduğu, gizem gerilim türündeki Happy Death Day türkçe ismiyle; Ölüm Günün Kutlu Olsun, Tafdi kalitesiyle 1080p sizlerle. Oyuncu kadrosunda sevilen isimler; Jessica Rothe, Israel Broussard, Ruby Modine, Charles Aitken bulunuyor. Türkçe altyazılı, İngilizce altyazılı ve Orjinal dilinde izleme seçenekleri mevcuttur.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 hafta önce
IMDB Puanı 6.5
IMDB Oy Sayısı 74.874
Film Süresi 96 dakika
Yapım Yılı 2017
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Korku Gizem Gerilim
Yönetmen Christopher Landon
Senaryo Scott Lobdell
Oyuncular Jessica Rothe Israel Broussard Ruby Modine Charles Aitken

Happy Death Day - Ölüm Günün Kutlu Olsun 2017 yorumları

  • maynlegend

    Anlamsız saçma sapan bir film tam bir zaman kaybı izlerken sıkıntıdan ölmek üzereydim