Kings of the Road - Zamanın Akışında 1976 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

Amerikanlaşan Alman sinemasına nokta atışı bir iğneleme. Ama iğnelemenin aksine sert değil yumuşak ve şiirsel bir dille. Kings of the Road türkçe adıyla Zamanın Akışında, uzun bir yol filmi.

İntihar eğilimli bir genç olan Robert, bir gün otostop çekerken projeksiyon tamircisi Bruno ile karşılaşır. İçindeki boşluğu seyahat ederek doldurmaya çalışan Robert, yeni arkadaşı ile küçük kasabaları ziyaret eder, Bruno işiyle ilgilenirken o da gözlem yapar. İkili terk edilmiş sinema salonlarını ve son kalanların da amerikan filmlerini izleyiciye sunduğunu görür. Bunun üzerinde düşünür.

Kings of the Road, Tafdi kalitesiyle 1080p sizlerle. Türkçe altyazılı, İngilizce altyazılı ve Orjinal dilinde izleme seçenekleri mevcuttur.

Eklenme Tarihi 11 ay önce
Güncelleme Tarihi 1 hafta önce
IMDB Puanı 8.0
IMDB Oy Sayısı 3.832
Film Süresi 175 dakika
Yapım Yılı 1976
Film Dili Almanca İngilizce
Ülke Batı Almanya
Tür Dram
Yönetmen Wim Wenders
Senaryo Wim Wenders
Oyuncular Rüdiger Vogler Hanns Zischler Lisa Kreuzer Rudolf Schündler

Kings of the Road - Zamanın Akışında 1976 yorumları

 • gobluth

  gobluth

  11 ay önce
  0
  cevap yaz

  sayın tafdi yöneticileri sizi seviyorum

  • gobluth

   gobluth

   11 ay önce
   0
   cevap yaz

   yalnız bu filmin ses ve altyazı dosyasında bir sorun var sanırım bazı kısımlarda alt yazı yok ve karaketerler konuşurken arkadan bir ses daha geliyor filmle alakalı da olabilir anlayamadım.

   • tafdi

    tafdi

    11 ay önce
    0
    cevap yaz

    Evet, belgesel tadında bir film olduğu için arkadan konuşan adamın sesi değil de, karakterlerin altyazısı mevcut. Eski bir film olduğu için altyazı konusunda zorluk yaşadık, hatta altyazılardaki bir çok problemi düzelttik, sorunsuz hale getirdik. Sizin için :)

    • gobluth

     gobluth

     11 ay önce
     0
     cevap yaz

     :) benim de indirip altyazı bulamadığım filmlerden biriydi bu film çok iyi oldu öyle ki okul kütüphesinde yaklaşık beş altı tane wim wenders filmi varken bu film yoktu :) tekrardan gösterdiğiniz ilgi ve özen için teşekkürler izlemeye başladım bile.

     • gobluth

      gobluth

      11 ay önce
      0
      cevap yaz

      bu arada lütfen yorum silme özelliği gelsin ahahahah

      • tafdi

       tafdi

       11 ay önce
       0
       cevap yaz

       bu hafta içersinde siteyle ilgili yaptığımız geliştirmeler arasında yorum silme özelliği de eklenecek. ve bir çok yeni özelliği bu hafta içersinde kullanabileceksiniz. teşekkür ederiz.