Confessions - İtiraflar / Kokuhaku 2010 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

Moriguchi adında bir lise öğretmeninin sınıfındaki öğrencilere süt kutuları dağıtmasıyla başlıyor. Moriguchi bu arada, artık öğretmenliğe devam etmeyeceğini anlatıyor öğrencilerine. Gayet sakin bir şekilde konuşmasına devam ederken, bir süre sonra kızı Minami'nin ölümünün önceleri bir kaza olduğunu düşündüğünü, ama daha sonrasında sınıfındaki iki öğrenci tarafından cinayete kurban gittiğini söylüyor. Moriguchi bu öğrencilerin kim olduğunu belirtmiyor; onlara "Öğrenci A" ve "Öğrenci B" diyor. Bu öğrenciler Japonya'daki yasalar doğrultusunda, 14 yaşın altında oldukları için sebep oldukları ölümden sorumlu tutulamıyor. Bu yüzden de öğretmen Moriguchi onları polise teslim etmek yerine çok daha ürkütücü bir intikam planı hazırlamayı tercih ediyor. İşte bu intikam planına da, daha ilk sahneden gördüğümüz sütlerle başlıyor. İnsanın asıl kanını donduran açıklamayı da hemen bunun ardından duyuyoruz. Bu iki öğrencinin az önce içtikleri sütlere, kızının HIV virüsü taşıyan babasının kanını kattığını açıklıyor. İşte bu noktadan sonra geri dönülemez bir intikam oyunu başlamış oluyor.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 16 saat önce
IMDB Puanı 7.8
IMDB Oy Sayısı 30.454
Film Süresi 106 dakika
Yapım Yılı 2010
Film Dili Japonca
Ülke Japonya
Tür Dram Gerilim
Yönetmen Tetsuya Nakashima
Senaryo Kanae Minato
Oyuncular Takako Matsu Yoshino Kimura Masaki Okada Yukito Nishii

Confessions - İtiraflar / Kokuhaku 2010 yorumları

 • Nako

  Nako

  1 yıl önce
  0
  cevap yaz

  Yarın sabah okul var bir senaryosu olsun aksiyon hiç olmasın ama o kadar sürükleyici olsun ki uykum gelmesin ayrıca kafamı öyle karıştırsın ki uyku gereksimini hatırlamasın derseniz izleyin. Bu yorumu yazarken filmin etkisindeyim. Kafanızın karışmasını istiyorsanız Japon bir senarist bulun.

  • maraudersmap

   İntikam konulu filmleri çok severim, bu film intikam konusunu doruğa çıkaran filmlerden biri. Özellikle son sahnedeki malum telefon konuşması fazla iyiydi. Kullanılan müziklerde çok başarılıydı. Kesinlikle izlenmeli.

   • onurkaya

    onurkaya

    5 ay önce
    0
    cevap yaz

    Bol aksiyonlu bir intikam filmi. Bayıldım ve ara vermeden gözlerimi ayırmadan izledim. Öğretmenin ve öğrencilerin intikam planları biraz fazla abartılıydı. Filmin sonunda insanın sinirleri bozluyor. Böyle de psikopatlık olmaz ki. Ama izlemenizi tavsiye ederim.