Kundo: Age of the Rampant - Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

19. Yüzyılda yozlaşmış elit tabakayı hedef alıp onları soyan ve çaldıklarını fakirlere dağıtan bir grup haydutları anlatmaktadır.

Kasap olarak çalışan Dol Moo-Chi (Ha Jung-Woo), hırsızlardan oluşan adil bir gruba katılır. Joo Yoon (Gang Dong-Won) zengin bir asilzadenin oğludur ama onun annesi bir cariyedir. O savaş sanatlarında yetenekli olsa da onun bu yetenekleri soyundan dolayı kabul edilmez. Joo Yoon bunun üzerine hırsızlardan oluşan gruba katılır. O katıldığı hırsızlardan oluşan grup ile yozlaşmış kamu görevlilerini soyup çaldıklarını fakirlere dağıtmaya başlar. Bu hırsızlardan oluşan grup daha sonra güçlü bir figür olacaktır.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 2 gün önce
IMDB Puanı 6.8
IMDB Oy Sayısı 2.488
Film Süresi 137 dakika
Yapım Yılı 2014
Film Dili Korece
Ülke Güney Kore
Tür Aksiyon Dram
Yönetmen Jong-bin Yun
Senaryo Cheol-Hong Jeon
Oyuncular Jung-woo Ha Dong-Won Gang Sung-min Lee Jin-woong Jo

Kundo: Age of the Rampant - Kundo: Min-ran-eui si-dae 2014 yorumları

 • kapril

  kapril

  8 ay önce
  0
  cevap yaz

  bizim kültürümüzde sanatta trajediyi kullanmak yasaktır.uzak doğudada öyleydi.çünkü umut esastır.batı etkisindeki kore trajedinin suyunu çıkardı.romeo julyet trajedyası kore sinemasında komedi kalır.filmlerin tür kısmında trajedi de olmalı .bizde dramayla trajedya arasındaki farkı bilen site varmı bilmiyorum gerçi.Filmdeki trajedi seyir zevkini düşürdü...13_15 yaş erkek veya o akıldaki birileri filmden zevk alabilir not: Rasim özden örenden alıntı ..Dram ise biri müspet diğeri menfi olan iki değerin karşılaşması ve bu iki değerin çatışması, çarpışmasıdır. Sonunda bu iki değerden biri galip gelir. Müspet değer galip gelirse mutlu sona ulaşılır. Menfi değer galip gelirse kederli sona… Trajedide problem tek kişinin iki müspet arasında seçim zorunluluğu ile karşılaşmasından ...Rasim özden ören alıntı