The Back-up Plan - B Planı 2010 filmini 1080p kalite türkçe altyazılı izle

Yıllarca çeşitli erkeklerle flört eden Zoe (Jennifer Lopez) doğru kişiyi beklemenin çok uzun sürdüğüne karar verir. Anne olmaya kararlı karakterimiz kurduğu planı uygulamaya karar vererek doktordan randevu alır ve tek başına gitmeye karar verir. Zoe aynı gün, gerçek olasılıklar barındıran bir adam olan Stan (Alex O'Loughlin)'le tanışır.

Filizlenen bir ilişkiyi korumaya ve hamileliğin ilk belirtilerini saklamaya çalışan Zoe, kendini bir yanlışlıklar komedisinin içinde bulur ve Stan'e kafa karıştırıcı sinyaller verir. Zoe tuhaf davranışlarının nedenini endişeli şekilde açıkladığında, Stan bu alışılmamış geleceği değerlendirir ve sonunda durumu kabul eder.

Aşk ve flört daha önce yatakta böyle bir üçlü çılgınlığa tanık olmamıştır: Stan, Zoe ve hiç yanından ayırmadığı, devasa hamilelik yastığı. Gerçek hamilelik testi ise, ikisinin de hormonların yarattığı karmaşa ve doğum hazırlıkları dışında birbirini tanımadıklarını fark etmeleriyle başlar. Dokuz aylık geriye sayım devam ederken, ikisi de birbirlerinden soğumaya başlar. Herkes aşık olabilir, evlenebilir ve bir bebek sahibi olabilir; ama bunu son hızda ve geriye doğru yapmak, iki insanın birbiri için yaratıldığının en büyük kanıtıdır.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 saniye önce
IMDB Puanı 5.3
IMDB Oy Sayısı 44.705
Film Süresi 104 dakika
Yapım Yılı 2010
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Komedi Romantik
Yönetmen Alan Poul
Senaryo Kate Angelo
Oyuncular Jennifer Lopez Alex O'Loughlin Michaela Watkins Eric Christian Olsen

The Back-up Plan - B Planı 2010 yorumları

× The Back-up Plan - B Planı hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?