A Simple Plan - Basit Bir Plan 1998 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

Olaylar bir yılbaşı öncesinde Minnesota’daki küçük bir kasabada geçer. Bu kasabada yaşamını sürdüren Hank'in güzel bir karısı ve yöredeki hububat değirmeninde iyi sayılabilecek bir işi vardır. Bir gün Hank'in çalıştığı firmaya Hank’in ahmak kardeşi Jacob davetsiz misafir olarak çıkagelir. Yanında zenci düşmanı arkadaşı Lou da vardır.

Çok geçmeden yakınlarda bir uçak kazası meydana gelir ve düşen uçağın enkazını görmeye giden Hank, Jacob ve Lou, çürümüş bir cesedin yanında bir çanta bulurlar. Bu çantanın içerisinde 4 milyon dolar vardır.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 7.5
IMDB Oy Sayısı 55.564
Film Süresi 121 dakika
Yapım Yılı 1998
Film Dili İngilizce
Ülke Birleşik Krallık Almanya Fransa Amerika Birleşik Devletleri Japonya
Tür Suç Dram Gerilim
Yönetmen Sam Raimi
Senaryo Scott B. Smith
Oyuncular Bill Paxton Bridget Fonda Billy Bob Thornton Brent Briscoe

A Simple Plan - Basit Bir Plan 1998 yorumları

 • Scorpi10

  Scorpi10

  1 yıl önce
  0
  cevap yaz

  Değerli Tafdi.com site yöneticileri. Sitenizi ne yazık yeni keşfettim. Ve bu kadar düzenli ve kaliteli bir film sitesine rastlamadım. Birçok film sitesi gezdim. Hatırı sayılır derecede birçok film izledim. Yaklaşık 40 yıldır günde en az 2-3 film izliyorum. Profesyonel anlamda bir film bilgim oluştu. Sitenizde yorumlarımla sizlere katkıda bulunacağım. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Filme gelince Basit Bir Plan, sizleri deyim yerindeyse koltuklarınıza bağlayacak derecede olağanüstü heyecan yüklü bir film. Daha önce izlemiş olduğum ve arşivlediğim filmler arasında. Filmi izlemeyenlere sesleniyorum. Mutlaka izleyin. Oyuncu kadrosu çok başarılı. İnanın sinema adına büyük tat alacağınız bir başyapıt. Keyifli seyirler dilerim, arkadaşlar.

  • eriste

   eriste

   8 ay önce
   0
   cevap yaz

   bu da açılmadı

   • ulkuulku

    ulkuulku

    2 ay önce
    0
    cevap yaz

    Değerli Tafdicom Yetkilisi, ne yazık ki pek çoğu gibi bu film de açılmıyor.

    • dvrtzn

     dvrtzn

     1 hafta önce
     0
     cevap yaz

     acılmıyorrr.....