routebets

My Cousin Vinny - Kuzenim Vinny 1992 filmini 1080p kalite türkçe altyazılı izle

Billy Gambini ve Stan Rothenstein Los Angeles'taki Kaliforniya Üniversitesi'ne doğru yola çıkmışlardır. New Yorklu bu iki genç, yol boyunca birbirlerine güneydeki kasabalarla ilgili ürkütücü hikayeler anlatmışlardır. Beechum adlı bir kasabada kısa bir alışveriş molası veren gençler, başlarına gelecek olayları henüz bilmemektedirler.

Kasaba sınırında şerif tarafından yolları evrilen ve tutuklanan gençlerden Billy markette parasını ödemeyi unuttuğu konserve için tutuklandıklarını düşünür ve güneydeki insanlardan duyduğu korku nedeniyle bütün suçlamaları kabul eder. Oysa alışveriş ettikleri marketin tezgahtarı öldürülmüş ve market soyulmuştur. Ailelerini arayan Billy ve Stan avukat tutacak paraya sahip olmadıklarını anlarlar. Yalnızca tek bir çıkış yolu vardır: Billy'nin annesinin telefonda bahsettiği avukat olan kuzen Vinny.

Vincent Gambini, nişanlısı Mona Lisa Vito ile birlikte kasabaya gelir ve gençlerin savunmalarını üstlenir. Yalnız Kuzen Vinny'nin, adı duyulmamış bir hukuk fakültesini ancak sürünerek bitirebilmiş olmasının yanında hiç bir mahkeme deneyimi yoktur. Karşılarında ise ülkenin en prestijli hukuk fakültesinden mezun olmuş, deneyimli ve sözü geçen bir savcı ve hakim vardır. Bütün deliller aleyhlerinde gibi gözüken gençlerin durumu umutsuzdur ve davayı kaybederlerse ölüm cezası alacaklardır..

Eklenme Tarihi 2 yıl önce
Güncelleme Tarihi 3 hafta önce
IMDB Puanı 7.6
IMDB Oy Sayısı 93.752
Film Süresi 120 dakika
Yapım Yılı 1992
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Komedi Suç
Yönetmen Jonathan Lynn
Senaryo Dale Launer
Oyuncular Joe Pesci Ralph Macchio Marisa Tomei Mitchell Whitfield

My Cousin Vinny - Kuzenim Vinny 1992 yorumları

× My Cousin Vinny - Kuzenim Vinny hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?