Revanche - Rövans 2008 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

Revanche Avusturya'nın başkentinde bulunan modern bir genelevde yaşanan gizli bir aşk hikayesiyle başlıyor. Ukrayna'dan göç eden ve bedenini satarak para kazanan Tamara ile kadrolu satıcı Alex arasındaki ilişki, evin büyük patronlarında saklanmaktadır. Yeni bir hayat kurmanın düşlerini kuran çift, büyük patronun Tamara ile ilgili bazı kişisel planları olduğunu öğrenince, acele etmeleri gerektiğini kavrar. Alex'in yeni bir hayata başlarken ihtiyaç duyacakları parayı edinmek için pek masum olmayan bir çözümü vardır.

Küçük bir soygun gerçekleştireceklerdir. Başta her şey yolunda gider, fakat soygun esnasında bir polisin çiftin kaçtığı arabanın lastiği yerine kızı vurup öldürmesiyle bütün planlar alt üst olur. Alex acısını içinde saklayarak kasabada yaşayan dedesinin yanına sığınır. Fakat yeni evi, Tamara'yı vuran polisin evinin çok yakınındadır ve Alex bu rastlantıyı intikam için kullanmaya karar verse de; polisin çocuk sahibi olmak için çabalayan karısının bambaşka fikirleri vardır.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 7.6
IMDB Oy Sayısı 12.091
Film Süresi 121 dakika
Yapım Yılı 2008
Film Dili Almanca Rusça
Ülke Avusturya
Tür Suç Dram Romantik
Yönetmen Götz Spielmann
Senaryo Götz Spielmann
Oyuncular Johannes Krisch Irina Potapenko Andreas Lust Ursula Strauss

Revanche - Rövans 2008 yorumları

  • NURKONOJANI

    Avusturyalıların sinema filmi yapmak konusundaki kronik kabızlıklarının en somut delillerinden biri... Aynı zamanda "İlginç ve iyi bir konu nasıl heder edilir?"in en güzel örneklerinden biri... İbret almak için mutlaka seyretmekte fayda var! "Reji nasıl yapılmaz?", "Senaryo nasıl yazılmaz?", "Kamera ve ışık nasıl kullanılmaz?", "Çapsız ve berbat oyunculuk nedir?" bunları öğrenmek ve/veya öğretmek isteyenlere hararetle tavsiye ederim! Ben kendi adıma bu filmi akademide ders malzemesi olarak kullanacağım :)