101 Dalmatians 2: Patch's London Adventure - 101 Dalmaçyalı 2: Patch'in Londra Macerası 2003 filmini 1080p kalite türkçe altyazılı izle

Disney'in çok sevilen animasyon klasiği, 101 Dalmaçyalı Patch'in Londra Macerası ile de vam ediyor.Siyah noktaların denizinde kaybolan Patch, diğer köpeklerin arasında tutunmaya çalışır. Tek hayali TV starı Thunderbolt gibi 'Eşi Benzeri Olmayan Harika Köpek' olmaktır. Patch kazayla ailesinden ayrı kaldığında, eline kahramanıyla tanışma fırsatı geçer ve mucize eseri kendini gerçek hayatta Thunderbolt'un sağ kolu olarak bulur. Bu arada Cruella tuhaf bir ressamın siyah noktalı resimlerini keşfettiğinde, O'nun sanatının vazgeçilmez müşterisi olur. Ressama ilham vermek için bütün Dalmaçyalı yavrularını kaçırır. Patch ve Thunderbolt, birlikte günü kurtarmak için yol bulmak zorundadırlar. Patch yeni arkadaşıyla eşi benzeri görülmeyen bir maceraya dalar. Kalpleri durduran olaylar ve Patch ile Thunderbult'un kalpleri ısıtan maskaralıkları bu eğlenceli yeni macerayı tüm aileniz için büyük bir keyife dönüştürüyor.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 5 gün önce
IMDB Puanı 5.8
IMDB Oy Sayısı 5.831
Film Süresi 70 dakika
Yapım Yılı 2003
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Animasyon Aile
Yönetmen Jim Kammerud Brian Smith
Senaryo Jim Kammerud
Oyuncular Barry Bostwick Jason Alexander Martin Short Bobby Lockwood

101 Dalmatians 2: Patch's London Adventure - 101 Dalmaçyalı 2: Patch'in Londra Macerası 2003 yorumları

× 101 Dalmatians 2: Patch's London Adventure - 101 Dalmaçyalı 2: Patch'in Londra Macerası hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?