10 Rules for Falling in Love - Aşkın 10 Kuralı / 10 regole per fare innamorare 2012 filmini 360p kalite türkçe altyazılı izle

Bir kozmetik cerrahı olan Renato, kadınları baştan çıkarma konusunda oldukça başarılıdır. Üniversite öğrencisi olan oğlu Marco ise tam tersidir. Son derece içine kapanık ve çekingen bir karaktere sahip olan Marco, part time olarak bir işte çalışıp arkadaşlarıyla birlikte yaşamakta olan ve kadınlar konusunda doğuştan şanssız olan bir gençtir. Stefania isimli güzel bir genç kadına aşık olduğunda, babası Renato işi devralır. Renato, oğluna yardım ederek sevdiği kızı kazanmasını sağlayacaktır. Bunu başarmak için Marco'nun yapması gereken tek şey ise babasının yazdığı '10 Emir'i harfiyen yerine getirmektir. Renato'nun yazdığı 10 Emir, herhangi bir kadının kalbini kazanmak için yapılması gereken 10 işlemden bahsetmektedir. Bu kuralları uygulaması gereken Marco, nasıl bir sonuçla karşılacaktır?

Romantik komedi türündeki filmin yönetmen koltuğunda, genellikle belgesel türünde yapıtlara imza atan İtalyan yönetmen Cristiano Bortone bulunuyor.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 saniye önce
IMDB Puanı 4.7
IMDB Oy Sayısı 346
Film Süresi 96 dakika
Yapım Yılı 2012
Film Dili İtalyanca
Ülke İtalya
Tür Komedi
Yönetmen Cristiano Bortone
Senaryo Cristiano Bortone Fausto Brizzi Annalaura Ciervo Valeria Di Napoli
Oyuncular Giada Barbieri Giulio Berruti Piero Cardano Cinzia Mascoli

10 Rules for Falling in Love - Aşkın 10 Kuralı / 10 regole per fare innamorare 2012 yorumları

× 10 Rules for Falling in Love - Aşkın 10 Kuralı / 10 regole per fare innamorare hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?