Serial (Bad) Weddings - Sürpriz Damatlar / Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu? 2014 filmini 1080p kalite türkçe altyazılı izle

Fransa 'nın üst sınıf ailelerinden birine mensup olan Claude ve Marie Verneuil çiftinin dört güzel kızları vardır. Bu kızlardan Isabelle bir müslüman olan Rachid ile, Odile bir Yahudi olan David ile ve Segolene de Chao isimli bir Çinli ile evlenir. Bu değişik kültürlerden damatları kabullenmekte güçlük çeken Claude ve Marie 'nin tek ümitleri küçük kızları Laure 'nin kilisede yapılacak bir tören ile Katolik evliliği gerçekleştirmesidir. İstedikleri de olmuştur. Bir gün Laure evlenmeye karar verdiğini ve damadın da iyi bir Katolik olduğunu ailesine bildirdiğinde çok sevinirler. Nihayet normal bir düğün gerçekleşecektir ancak hayalleri yeni damat adayı Charles ile tanıştıklarında yıkılır. Charles Afrika kökenli bir Katoliktir. Claude için artık yapılacak tek bir şey kalmıştır, düğünü sabote etmek. Bu hedefe ulaşmak için kendisine de ilginç bir müttefik bulur, damat adayı Charles 'ın Babası Andre.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 saniye önce
IMDB Puanı 7.0
IMDB Oy Sayısı 31.129
Film Süresi 97 dakika
Yapım Yılı 2014
Film Dili Fransızca
Ülke Fransa
Tür Komedi
Yönetmen Philippe de Chauveron
Senaryo Philippe de Chauveron
Oyuncular Christian Clavier Chantal Lauby Ary Abittan Medi Sadoun

Serial (Bad) Weddings - Sürpriz Damatlar / Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu? 2014 yorumları

× Serial (Bad) Weddings - Sürpriz Damatlar / Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu? hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?