Mr. Bean's Holiday - Mr. Bean Tatilde 2007 filmini 1080p kalite türkçe altyazılı izle

Her macerasında çok komik deneyimler yaşayan talihsiz kahramanımız Mr. Bean, yeni macerasında Fransız Riviera'sına tatile gider. Amacı tatilini yaparken bir yandan da film çekmektir. Ancak sinemasal amaçlarla ve niyetlerle çıktığı bu Avrupa macerasında da beklemediği komik tuzaklara düşecektir.

Londra'nın sıkıcı ve nemli havasından bıkkınlık getiren Mr. Bean, valizlerini ve kamerasını yüklendiği gibi plajlarda güneşlenmek için Güney Fransa'nın (Cannes'ın) yolunu tutar. Ancak yolculuğu zannettiği kadar sıradan,sakin,sorunsuz,tekdüze, kazasız belasız ve rutin geçmez. Mr. Bean'ın diğer maceralarında olduğu gibi hiçbir şey yolunda gitmez. Türlü türlü şanssızlıkların ve talihsiz tesadüflerin birbirini kovalaması üzerine Mr. Bean Güney Fransa'da çekmeyi düşündüğü avangart filmini neredeyse yapamayacak hale gelir.

Mr. Bean'ın tatil yapacağı mekana Romanyalı bir film yönetmeninin küçük oğlu ve gelecek vaad eden güzel bir yıldız adayı da birlikte gelince Mr. Bean yanlış anlaşılır. Kimileri onun çocuk kaçırdığını; kimileri de ünlü bir yönetmen olduğunu zanneder. Yarattığı kargaşa ortamıyla Fransız sahillerinin huzurlu ve sakin ortamının altını üstüne getirdikten sonra durumu açıklamak yine Mr. Bean'e düşer. Jandarma tarafından gözaltına alınacak mıdır, yoksa bu olaylar zinciri Mr. Bean'in Cannes Film Festivali büyük ödülü Altın Palmiye'yi kazanmasıyla mı sonuçlanacaktır?

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 saniye önce
IMDB Puanı 6.4
IMDB Oy Sayısı 101.195
Film Süresi 90 dakika
Yapım Yılı 2007
Film Dili İngilizce Fransızca İspanyolca Rusça
Ülke Birleşik Krallık Fransa Almanya
Tür Komedi Aile
Yönetmen Steve Bendelack
Senaryo Rowan Atkinson
Oyuncular Rowan Atkinson Steve Pemberton Lily Atkinson Preston Nyman

Mr. Bean's Holiday - Mr. Bean Tatilde 2007 yorumları

 • Talia

  Talia

  1 yıl önce
  0
  cevap yaz

  Mr. Bean efsane... Gülmek, eğlenmek istiyorsanız kesinlikle izleyin ve Mr. Bean'in kısa filmlerinide izleyin.

  • halloween

   ilginç, hoş bir komedi tarzı. şahsen eğlendim. ama mr bean neden maymundan bozma hareketler yapıyor, anlamadım.