Invasion of the Body Snatchers - Ceset Yiyicilerin İstilası 1978 filmini 360p kalite türkçe altyazılı izle

San Fransisco'da gökyüzünden yağan sporlar birbirinden güzel çiçekler açmasına sebep olur. Bunlardan birini incelemek için eve getiren araştırmacı Elizabeth Driscoll, bir süre sonra erkek arkadaşının tuhaf davranışlarından rahatsız olur. Soğuk ve mesafeli davranmaya başlayan Geoffrey'deki değişim karşısında dehşete kapılarak Sağlık Bakanlığı'ndaki iş arkadaşı Matthew Bennel'den yardım ister.

Aslında sporların, uzaydan gelen, kurbanlarını uykuda avlayarak bedenlerini kopyalayan yarı bitkisel istilacılar olduğu ortaya çıkar. Elizabeth ve Matthew, arkadaşları Jack ve Nancy'nin de yardımıyla, giderek herkesin birer "kopya"ya dönüştüğü şehirde, umutsuz bir savaşa girişirler.

1956 tarihli klasiğin bu tekrar çevrimi, sadece barındırdığı görsel efektlerin yardımıyla değil, aynı zamanda orijinalinden zekice dönüştürerek günümüze uyarladığı kollektif paranoya ve histeri atmosferiyle de çok başarılı. Donald Sutherland, Jeff Goldblum gibi esaslı isimlerin yanısıra, Uzay Yolu'nun Mr. Spock'ı Leonard Nimoy'un varlığıyla da, fazlasıyla ilgi çekici.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 saniye önce
IMDB Puanı 7.4
IMDB Oy Sayısı 43.275
Film Süresi 115 dakika
Yapım Yılı 1978
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Korku Bilim Kurgu
Yönetmen Philip Kaufman
Senaryo Jack Finney
Oyuncular Donald Sutherland Brooke Adams Jeff Goldblum Veronica Cartwright

Invasion of the Body Snatchers - Ceset Yiyicilerin İstilası 1978 yorumları

× Invasion of the Body Snatchers - Ceset Yiyicilerin İstilası hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?