Shutter - Resimdeki Hayalet 2008 filmini 1080p kalite türkçe altyazılı izle

Fotoğraf sanatçısı Ben (Joshua Jackson) ve yeni evlendiği eşi Jane (Rachel Taylor), karlı bir moda çekimi için Tokyo’ya giderler.. Yeni evli çift için bu egzotik profesyonel iş değişikliği, balaylarını kutlamak için de mükemmel bir fırsattır.. Mt. Fuji dağ yolunda ilerlerken, yeni kuracakları hayat büyük bir çatırtıyla sarsılacaktır.. Arabaları yolun ortasında duran bir kadına çarpacak, ancak kadından hiçbir iz bulamayacaklardır.. Kazanın ardından tekrar kendilerine geldiklerinde, Jane’in çarptığını sandığı kadından ortada hiçbir iz bulamayacaklardır..

Kazanın ve kızın ortadan kayboluşunun sarsıntısıyla Ben ve Jane Tokyo’ya ulaşırlar. Ben daha önce de Japonya’da bulunmuş olmanın ve lisanı akıcı olarak kullanabilmenin verdiği rahatlıkla bu yeni büyüleyici fırsatı değerlendirmeye başlayacaktır.. Bu hevesle eski arkadaşları ile tekrar bağlantılar kurmaya başlar.. Ancak durum şehirle ilk defa tanışan Jane için o kadar kolay değildir.. Kendisine yabancı bu ülkede bir yabancı olarak şehrin sokaklarında tek başına tedirgindir..

Ben pahalı bir fotoğraf çekimi sonrasında, fotoğraflarda insana benzeyen beyaz karaltılar görür.. Jane fotoğraflardaki bu beyaz karaltının yolun üzerindeki kıza ait olduğunu ve onu yol üzerinde ölüme terk ettikleri için intikam istediğini düşünecek ve zaten yabancı olduğu bu şehirde endişelerine bir yenisini ekleyecektir..

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 saniye önce
IMDB Puanı 5.2
IMDB Oy Sayısı 29.869
Film Süresi 85 dakika
Yapım Yılı 2008
Film Dili İngilizce Japonca
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Korku Gizem Gerilim
Yönetmen Masayuki Ochiai
Senaryo Luke Dawson
Oyuncular Joshua Jackson Rachael Taylor Megumi Okina David Denman

Shutter - Resimdeki Hayalet 2008 yorumları

× Shutter - Resimdeki Hayalet hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?