routebets

Blood and Black Lace - Kan ve Siyah Dantel / Sei donne per l'assassino 1964 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

Her şey model İsabella’nın öldürülmesiyle başlar. Roma’nın şık bir moda salonunda, uzunca zamandır süren çalışmalardan sonra nihayet defile gerçekleştirilecektir fakat İsabella ortalıkta yoktur. Bu kızın fevri hareketlerinden bıkmış olan yönetici taze dul Kontes Cristina, patron Max Marian’a şikayette bulunur. Fakat asabi kadın bir dolapta İsabella’nın cesedini bulunca ortalık karışır. Defile öncesi böyle bir rezalet yaşamak istemeyen Max ve Cristina polise haber verir. Dedektif Silvester şöyle bir ortamın nabzına bakar ve herkesin bir sırrı olduğunu hisseder. Moda evindeki herkes şüphelidir; Cristina ve Max da dahil olmak üzere, İsabella’nın sevgilisi ve uyuşturucu müptelası antikacı Frank, Frank ile gizli bir ilişki yaşayan manken Nicole, İsabella ile aynı evde yaşayan Peggy ve Tao-Li adlı iki manken, İsabella ile geçmişte ilginç bir ilişkisi olduğunu hissettiren Marki Richard Morell ve sevgilisi manken Greta, tasarımcı Cesar ve Peggy’e aşık olan ofisboy Marco..

Nicole, İsabella’nın defilede takacağı broşunu ararken yanlışlıkla günlüğünü bulunca birden gözler günlüğe çevrilir. Herkesin İsabella ile ilgili sırları vardır. Acaba İsabella bunların hangisini günlüğünde ifşa etmiştir? Bu günlüğün polisin eline geçmesi kimsenin işine gelmez tabii ki. Nicole bulduğu defteri polise götüreceğini söyler ama “yüzü olmayan” katil başladığı işi bitirmeden sahneden çekilmeyecektir. Çok kısa bir sürede güzel kızlar peş peşe öldürülmeye başlar..

Eklenme Tarihi 2 yıl önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 7.3
IMDB Oy Sayısı 6.801
Film Süresi 84 dakika
Yapım Yılı 1964
Film Dili İtalyanca
Ülke İtalya Fransa Monaco
Tür Korku Gizem Romantik
Yönetmen Mario Bava
Senaryo Marcello Fondato
Oyuncular Cameron Mitchell Eva Bartok Thomas Reiner Ariana Gorini

Blood and Black Lace - Kan ve Siyah Dantel / Sei donne per l'assassino 1964 yorumları

× Blood and Black Lace - Kan ve Siyah Dantel / Sei donne per l'assassino hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?