Curse of the Golden Flower - Altın Çiçeğin Laneti / Man cheng jin dai huang jin jia 2006 filmini 360p kalite türkçe altyazılı izle

Çin, 10. yüzyıl. Tang Hanedanlığının son döneminde, sarayda Chong Yang festivali için görkemli bir hazırlık vardır. Saray altın çiçeklerle donatılır. Hazırlıklar devam ederken, İmparator ise, hiç beklenmedik bir şekilde ortanca oğlu Prens Jai ile saraya döner. İmparatoriçe ile aralarında bir süredir soğukluk olan İmparatorun dönüşü tedirginlik yaratır. Çünkü İmparatoriçe, üvey oğlu Prens Wan ile yasak aşk yaşamaktadır ve Prens Wan, İmparatorun bu aşkı öğrenip kendisini tuzağa düşürmesinden korkar. İmparatorun gerçekten bir planı vardır ama saraydaki entrikalar karşısında kendisini korumak için saraydan uzaklaşmak zorunda kalır. Ne var ki, gizemli kişiler tarafından saldırıya uğrayarak saraya geri getirilir. Bu dönüş bir çok sürprizin başlangıcı olur.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 saniye önce
IMDB Puanı 7.0
IMDB Oy Sayısı 38.962
Film Süresi 114 dakika
Yapım Yılı 2006
Film Dili Mandarince
Ülke Çin Hong Kong
Tür Aksiyon Dram Romantik
Yönetmen Yimou Zhang
Senaryo Yu Cao Yimou Zhang
Oyuncular Yun-Fat Chow Li Gong Jay Chou Ye Liu

Curse of the Golden Flower - Altın Çiçeğin Laneti / Man cheng jin dai huang jin jia 2006 yorumları

× Curse of the Golden Flower - Altın Çiçeğin Laneti / Man cheng jin dai huang jin jia hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?