Man with a Movie Camera izle, Film Kameralı Adam / Chelovek s kino-apparatom izle, Man with a Movie Camera 1929 izle, Film Kameralı Adam / Chelovek s kino-apparatom hd izle, Man with a Movie Camera full hd izle | Vertov’un Kameralı Adam adlı eseri Moskova, Riga ve Kiev’deki görüntülerin montajlanarak devam eden bir tam günü anlatması üzerine kuruludur. Sovyet yönetmen ve kuramcı Dziga Vertov’un filmi, can alıcı bir geçiş noktasında SSCB’yi anlatıyor – gün doğumundan gün batımına kadar bir Sovyet kentinin portresi. Vertov’un sinema, gerçeklik ve tarihin ilişkisi konusundaki coşku verici ve bazen neşelendirici yorumları bir çığır açmıştı. “Kameralı Adam ”, geçen yüzyılın modern kentleri için sözsüz bir güzelleme..

Bu film, senaryosu dahil her aşamasıyla, başta tek bir kişinin deneysel zekası ve bir grubun başkalarına örnek olmak için verdiği karşılıksız mücadelenin bir ürünü. Filmin yapımında sinema tarihinin her türlü başarısının yanında, bir kameranın yapabildiği muhteşem değişiklikleri de görebilirsiniz. Sanatsal drama alanında bilinen teknikleri değiştiren, hatta yıkan bir film olarak Kameralı Adam, aynı zamanda sinema ve sinema tarihine bir tür saygı olarak kabul edilmelidir..

Eklenme Tarihi 2 yıl önce
Güncelleme Tarihi 6 gün önce
IMDB Puanı 8.4
IMDB Oy Sayısı 19.877
Film Süresi 68 dakika
Yapım Yılı 1929
Ülke Sovyetler Birliği
Tür Belgesel Müzik
Yönetmen Dziga Vertov
Senaryo Dziga Vertov
Oyuncular Mikhail Kaufman

Man with a Movie Camera - Film Kameralı Adam / Chelovek s kino-apparatom yorumları

× Man with a Movie Camera - Film Kameralı Adam / Chelovek s kino-apparatom hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?