The Triplets of Belleville - Belleville'de Randevu / Les triplettes de Belleville 2003 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

Yetim bir çocuk olan Champion büyük annesi Madam Souza tarafından büyütülür. Büyükannesinin hediye ettiği üç tekerlekli bir bisiklet ile Champion'ın bisiklet yarışlarına olan aşkı başlar ve ikisinin de yaşamlarını değiştiren bir dönüm noktası olur bu. Yıllarca süren bitmek bilmeyen çalışmalardan sonra Champion, dünyadaki en zor bisiklet yarışı olan Fransa Turu'na katılır. Alas, Champion ve diğer önemli birçok yarışmacı iki adam tarafından esrarengiz biçimde kaçırılırlar. Sadık köpeği şişko ve sürekli gaz çıkaran Bruno ?nun yardımıyla Madame Souzo çok sevdiği Champion'ı kurtarmak için yola çıkar. Bu macera onları ünlü Fransız mafya babalarının bulunduğu Atlantik'in karşı kıyısındaki Belleville adında bir liman kentine kadar sürükler. Bu büyük şehrin korkutucu karanlığında kaybolan ve kafası karışan Madam Souza ve Bruno, gençliklerinde çok uyumlu olan Belleville'li tripletçilerle karşılaşırlar. Şimdilerde ise bu üç kaçık yaşlı kadın tuhaf bir caz orkestrasında çalmaktadır. Madam Souza gruba katılır. Daha ilk gösterilerinde Madam Souza, Champion'ın mafya babası tarafından bizzat rehin tutulduğunu anlar. Her şey çığırından çıkar ve takip başlar! Madame Souza, köpeği Bruno ve tripletçiler acımasız Fransız mafyasına galip gelip zavallı Champion'ı kurtarabilecek midir?

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 1 hafta önce
IMDB Puanı 7.8
IMDB Oy Sayısı 46.038
Film Süresi 78 dakika
Yapım Yılı 2003
Film Dili Fransızca Portekizce
Ülke Fransa Belçika Kanada Birleşik Krallık Letonya
Tür Animasyon Komedi Dram
Yönetmen Sylvain Chomet
Senaryo Sylvain Chomet
Oyuncular Béatrice Bonifassi Lina Boudreau Michèle Caucheteux Jean-Claude Donda

The Triplets of Belleville - Belleville'de Randevu / Les triplettes de Belleville 2003 yorumları

× The Triplets of Belleville - Belleville'de Randevu / Les triplettes de Belleville hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?