I'm Not There. - Beni Orada Arama 2007 filmini 1080p kalite türkçe altyazılı izle

Bob Dylan, müzik dünyasının en esrarengiz sanatçılarından biridir. Todd Haynes I'm Not There hikâyesini Dylan'ın şarkı sözü yazarlığındaki şiirsel anlatı üslubuna öykünen sıra dışı yöntemlerle anlatıyor.

Rock müzik ilahı şarkıcı ve söz yazarı Dylan'ın hayatının yedi farklı dönemi, aralarında kadın oyuncuların da yer aldığı altı kişilik bir oyuncu kadrosu tarafından canlandırılıyor. Filmin özgün ismi ?I'm Not There?, Dylan'ın The Basement Tapes (Sessions) için kaydettiği, ancak orijinal albümde yer almayan meşhur parçasına gönderme yapıyor.

Filmin çekimlerine Temmuz 2006'da, Montreal'de başlandı. Dylan'ın onay ve destek verdiği film, 2007 Venedik Film Festivali'nde Jüri Büyük Ödülü'nü aldı ve Cate Blanchett'a En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandırdı.

Filmin müzikleri, aralarında Eddie Vedder, Calexico, Sonic Youth, Stephen Malkmus, Cat Power, Charlotte Gainsbourg, Antony & the Johnsons, Yo La Tengo, Wilco's Jeff Tweedy ve X's John Doe'nun bulunduğu saygın müzisyenlerin 30'dan fazla şarkısı ve Dylan yorumlarından oluşuyor.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 2 gün önce
IMDB Puanı 7.0
IMDB Oy Sayısı 51.661
Film Süresi 135 dakika
Yapım Yılı 2007
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri Almanya Kanada
Tür Biyografi Dram Müzik
Yönetmen Todd Haynes
Senaryo Todd Haynes
Oyuncular Cate Blanchett Ben Whishaw Christian Bale Richard Gere

I'm Not There. - Beni Orada Arama 2007 yorumları

× I'm Not There. - Beni Orada Arama hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?