routebets

Final Fantasy: The Spirits Within - Final Fantasy 2001 filmini 1080p kalite türkçe altyazılı izle

Yıl 2065 - Dünya'ya çarpmış bir meteorun ardından ardından, insanoğlunun kurduğu uygarlık bir takım hayaletimsi uzaylı varlıkların tehdidi altında ezilmeye başlamıştır. Bu tehditten korunma çabası içinde korunak işlevi gören şehirlerde öbeklenen insanlar, yeni bir savaşma metodu bulamamaları halinde yenilgiyi kabul edeceklerdir.

Bilim konusunda uzman bir kadın olan Aki Ross bu noktada devreye girer işte. Uzaylılar tarafından yaralanarak, ölümcül bir enfeksiyon kapmıştır. Ayak takımı sayılacak türde bir grup askerin de yardımıyla, dünyayı işgal eden uzaylı hayaletlere karşı verilen savaşın kumandanlığını üstlenmek durumunda kalır Aki Ross.

Donald Sutherland, James Woods ve Alec Baldwin'in sesleriyle katkıda bulundukları filmin en önemli özelliği, sadece bir takım özel efektler için değil, bizzat oyunculuk anlamında da bilgisayar teknolojisinden yararlanılmış olması: Etten kemikten insanlar değil, bilgisayar tasarımı suretler var karşımızda. Hem de, hareketli sahnelerden duygusal mimiklere kadar her şeyleriyle değme oyunculara taş çıkartma iddiasındalar.

Eklenme Tarihi 2 yıl önce
Güncelleme Tarihi 3 hafta önce
IMDB Puanı 6.4
IMDB Oy Sayısı 77.091
Film Süresi 106 dakika
Yapım Yılı 2001
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri Japonya
Tür Animasyon Aksiyon Macera
Yönetmen Hironobu Sakaguchi Motonori Sakakibara
Senaryo Hironobu Sakaguchi
Oyuncular Ming-Na Wen Alec Baldwin Ving Rhames Steve Buscemi

Final Fantasy: The Spirits Within - Final Fantasy 2001 yorumları

× Final Fantasy: The Spirits Within - Final Fantasy hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?