Final Fantasy VII: Advent Children - Final Fantasy 7 / Fainaru Fantajî Sebun Adobento Chirudoren 2005 filmini 1080p kalite türkçe altyazılı izle

En sevilen video oyunlarından biri Final Fantasy ise eğer, bu serinin en sağlam ayaklarından birinin de ilk PlayStation'da epey gürültü kopartmış Final Fantasy VII olduğunu teslim etmek gerekir. Oyunu oynayanlar gözüpek paralı asker Cloud'ın yerini alarak uzun bir macerada dünyayı kötülüklerden nasıl temizlediklerini tatlı tatlı hatırlayacaklar.

Final Fantasy VII'nin dünyası o kadar güzel, hikayesi o kadar derindi ki yapımcıların The Spirits Within'le gelen başarının meyvesini biraz daha yemek istediklerinde bu bölüme el atmaları hiçbirimizi şaşırtmadı. Gözkamaştırıcı bir 3D animasyon olan Advent Children'da, oyundaki olayların iki yıl sonrasına gidiyoruz. Bu kez yeni bir kötülükle, dünyamızı bir kanser gibi içinden kemiren Geostigma adındaki lanetle yüzleşmek zorundayız. Kahramanımız ise elbette yine Cloud!

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 4 hafta önce
IMDB Puanı 7.3
IMDB Oy Sayısı 52.364
Film Süresi 101 dakika
Yapım Yılı 2005
Film Dili Japonca
Ülke Japonya
Tür Animasyon Aksiyon Macera
Yönetmen Tetsuya Nomura Takeshi Nozue
Senaryo Kazushige Nojima
Oyuncular Takahiro Sakurai Ayumi Itô Shôtarô Morikubo Maaya Sakamoto

Final Fantasy VII: Advent Children - Final Fantasy 7 / Fainaru Fantajî Sebun Adobento Chirudoren 2005 yorumları

× Final Fantasy VII: Advent Children - Final Fantasy 7 / Fainaru Fantajî Sebun Adobento Chirudoren hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?