A Monster with a Thousand Heads - Bin Başlı Canavar / Un Monstruo de Mil Cabezas 2015 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

İlk uzun metrajlı filmi La zona / Yasak Bölge ile tüm dünyada ilgi çeken, dört yıl önce La demora / Gecikme ile Altın Lale için yarışan Rodrigo Plá, yeni filmi Bin Başlı Canavar ile yeniden festivalin Uluslararası Yarışma bölümünde. İlk gösterimi Venedik Film Festivali´nde yapılan film, çaresiz bir kadının sisteme karşı verdiği mücadeleyi konu alıyor. Sonia, kocasının kanser tedavisinin masraflarını karşılamayı reddeden sigorta şirketiyle sonuna kadar mücadeleye kararlıdır. Ancak bürokrasi ellerini kollarını bağlarken, devlet çalışanları da ilgisizlikleriyle kadını çileden çıkartır. Filmi baştan sona sürükleyen Jana Raluy´un performansıyla da beğeni toplayan Bin Başlı Canavar heyecanla izlenen bir toplumsal taşlama.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 6.5
IMDB Oy Sayısı 688
Film Süresi 74 dakika
Yapım Yılı 2015
Film Dili İspanyolca
Ülke Meksika
Tür Dram Gerilim
Yönetmen Rodrigo Plá
Senaryo Laura Santullo
Oyuncular Jana Raluy Sebastián Aguirre Hugo Albores Emilio Echevarría

A Monster with a Thousand Heads - Bin Başlı Canavar / Un Monstruo de Mil Cabezas 2015 yorumları

× A Monster with a Thousand Heads - Bin Başlı Canavar / Un Monstruo de Mil Cabezas hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?