Weird Science - Tuhaf Bilim 1985 filmini 1080p kalite türkçe altyazılı izle

Gary ve Wyatt 80’lerin tipik bir Amerikan lisesindeki iki en iyi arkadaştır. Tabiri yerindeyse kaybedenler kulübünün bu iki tipik üyesi, yenilgilerle dolu hayatlarının bu en güzel dönemini daha şanslı yaşıtları gibi etraflarındaki güzel kızlarla yatarak geçirmeyi kafaya koymuşlardır. Wyatt’ın kabadayı abisi Chet tarafından tartaklanmadıkları ve okulda aptal durumuna düşmedikleri zamanlarda bir araya gelip çözüm aramaya başlarlar.

Sonunda fırtınalı bir gece moda dergilerinden kestikleri resimler ve BBS’lerden download ettikleri şeyleri birleştirip ideal kadını yaratmaya koyulurlar. Tuhaf atmosferik olaylar sonucu rüyaları gerçek olur ve Lisa’ya sahip olurlar. Ya da Lisa onlara! Hem bir abla, hem bir flört; gerektiği zaman çok zeki, gerektiği zaman saf bir kızdır o! Upuzun bacakları, pek mütevazi sayılmayan vücut hatları ve çılgın yatak oyunlarına merakı da cabası! Ancak işlerin uzun bir süre yolunda gitmeyeceğini, bilmiyoruz söylemeye gerek var mı!

Doğru zamanda doğru adamlarca yapılmış, doğru temaları işleyen bir film daha. Elbette dönemin kıralı John Hudges’tan! Lisa rolündeki körpe Kelly LeBrock’a hayran olmamak mümkün değil. Hala TV’lerde oynayan ve yeni jenerasyondan da kendi fan kitlesine katılımlar alan bir kült.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 6.6
IMDB Oy Sayısı 67.965
Film Süresi 94 dakika
Yapım Yılı 1985
Film Dili İngilizce
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Komedi Romantik Bilim Kurgu
Yönetmen John Hughes
Senaryo John Hughes
Oyuncular Anthony Michael Hall Kelly LeBrock Ilan Mitchell-Smith Bill Paxton

Weird Science - Tuhaf Bilim 1985 yorumları

  • firarperest7

    tafdi kurucuları canımsınız, adamın dibisiniz! sayenizde arayıp bulamadığım bir çok filmi bulup izleyebildim "Weird Science" de bunlardan biriydi çok teşekkürler. Hep var olmanız dileğiyle!