Anvil: The Story of Anvil 2008 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

1970'li yılların heavy-metal müzik grubu Anvil, 30 yıl sonra performanslarını yitirmeden halen iyi müzik yapıyorlar. Grupla daha önce bir turnede çalışmış olan yönetmen Sacha Gervasi, Anvil'in halen etkin müzik yaptığını göstermek için, çıktıkları bir Avrupa turnesini belgesel üslubuyla kaydeder. Ortaya çıkan sonuç ise tek kelimeyle mükemmeldir...

14 yaşında, iki dost Robb Reiner ve Steve Lips Kudlow sonsuza kadar birlikte rock yapmak için birleştiler. Anvil ismindeki bu grup Kanada Metalinin yarı-tanrıları olarak da anılmaya başlandı ve yeni nesil müzik öncüleri Metallica, Slayer ve Anhtrax gibi gruplara ilham verdi.

Avrupa turları sonrasında Lips ve Robb 50 yaşlarında 13. albümlerini kaydediyor ve gençlik hayallerini gerçekleştirmek için son girişimlerinde bulunuyorlar. Film içerisinde göze çarpan Slash (Guns N’ Roses, Velvet Revolver), Tom Araya (Slayer), Lemmy (Hawkwind, Motorhead), Scott Ian (Anthrax, Stormtroopers of Death), ve Lars Ulrich (Metallica) ile röportajlar da yer almakta.

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 3 hafta önce
IMDB Puanı 7.9
IMDB Oy Sayısı 14.264
Film Süresi 80 dakika
Yapım Yılı 2008
Film Dili İngilizce
Ülke Kanada
Tür Belgesel Biyografi Dram
Yönetmen Sacha Gervasi
Oyuncular Scott Ian Lemmy Malcolm Dome Lars Ulrich

Anvil: The Story of Anvil 2008 yorumları

× Anvil: The Story of Anvil hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?