Death Note: The Last Name - Ölüm Defteri: Son İsim / Desu nôto: The last name 2006 filmini 720p kalite türkçe altyazılı izle

İlk film kaldığı yerden devam ediyor.. The last name' de ilk filmin sonlarında karşımıza çıkan Misa ya ağırlık verilmiş. Kendisini uzun zamandır izleyen ve ona hayran olan jealous adlı ölüm meleği Misa tam öldürülmek üzereyken kendini feda eder ve onun ömrünü uzatır.. Böylelikle ölüm meleğinin defteride Misanın eline geçmiş olur. Deftere dokunmasıyla Jealousun isteği üzerine onu korumak için dünyaya gelen Rem adlı ölüm meleğiyle tanışır. Light hala arzuladığı dünya düzenine geçmek için L'i geçmek zorundadır fakat bunu başarabilmiş değildir.. Misa ğeçmişinde yaşadığı bir takım olaylar sebebiyle Kiraya (Light) büyük bir hayranlık duymakta ve onu desteklemektedir. Artık kendisini de 2. Kira ilan etmiş ve Lightla güçlerini birleştirmek için onu aramaya karar vermiştir.. Diğer yandan L ve polis teşkilatı hala Kiraya ulaşmak ve olayları çözebilmek için çalışmaktadırlar..

Eklenme Tarihi 1 yıl önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 7.3
IMDB Oy Sayısı 13.830
Film Süresi 141 dakika
Yapım Yılı 2006
Film Dili Japonca
Ülke Japonya Amerika Birleşik Devletleri
Tür Macera Suç Dram
Yönetmen Shûsuke Kaneko
Senaryo Tsugumi Ohba
Oyuncular Tatsuya Fujiwara Takeshi Kaga Shidô Nakamura Erika Toda

Death Note: The Last Name - Ölüm Defteri: Son İsim / Desu nôto: The last name 2006 yorumları

× Death Note: The Last Name - Ölüm Defteri: Son İsim / Desu nôto: The last name hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?