All the President's Men izle, Başkanın Bütün Adamları izle, All the President's Men 1976 izle, Başkanın Bütün Adamları hd izle, All the President's Men full hd izle | Başkan Nixon, Amerikan tarihinde istifaya zorlanmış ilk ve -şimdilik- tek başkandır. Her şey, Washington Post gazetesi muhabiri iki gözüpek gazetecinin, Carl Bernstein ve Bob Woodward'ın, bir dedektif kalitesinde yaptıkları takip sonucu tarihe Watergate Skandalı olarak geçecek vaka ortaya çıkar:

17 Haziran 1972 günü, Nixon'ın mensubu olduğu Cumhuriyetçi Parti'den bir kaç kişi, seçimi kazanması muhtemel olan Demokratların merkezine sızıp dinleme cihazı yerleştirmiştir. İki gazetecinin yakın takibi, olayın sorumlusunun, Cumhuriyetçi Parti'nin en tepesinde bulunduğunu gözler önüne serer.

4 Oscar'lı filmin merkezindeki gazetecileri Dustin Hoffman ve Robert Redford canlandırıyor.Alan J. Pakula'nın filmi aradan geçen yıllara rağmen gücünü fazlasıyla koruyor. Medyanın gücünü olumlu yönde kullandığında nelere kadir olduğunu gösteren çarpıcı bir yapım.

Eklenme Tarihi 2 yıl önce
Güncelleme Tarihi 2 hafta önce
IMDB Puanı 8.0
IMDB Oy Sayısı 92.427
Film Süresi 138 dakika
Yapım Yılı 1976
Film Dili İngilizce İspanyolca
Ülke Amerika Birleşik Devletleri
Tür Biyografi Dram Tarih
Yönetmen Alan J. Pakula
Senaryo Carl Bernstein
Oyuncular Dustin Hoffman Robert Redford Jack Warden Martin Balsam

All the President's Men - Başkanın Bütün Adamları yorumları

× All the President's Men - Başkanın Bütün Adamları hakkında hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?